Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 łil

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 11:38 pm

Dotrwal z pocałunkami do płatka ucha. Na nim zakończył. Oparł czoło swoje o jej. Przez chwilę pocierał jej nos swoim a potem obdarzył ją delikatnym pocałunkiem obejmując jej talie. Zauważ ze nie polozyl swojej reki na jej tylku tak odrazu wiec pokazal ze gdzies tam w srodku jest dzentelmenem.
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 11:46 pm

zauważam i bardzo popieram, jeszcze bardziej jacq-straszne tortury, nie wiem jak to przeżyłam-uśmiechnęła się znów, drapiąc williama po karku, a drugą ręką robiąc chodzącego ludzika po jego plecach.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 11:51 pm

- Ale Ty myslisz, że to już koniec? - zapytał patrzac na nia troche zdziwiony, bo tak. Miał grzeszne mysli. Wplótł palce w jej piekne, długie włosy i pocałował nieco namiętniej drugą dłonią policzył jej kręgi
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 11:59 pm

prawdę powiedziawszy, jacq myślała że to koniec, bo nie chciała odmawiać nathanowi, chociaż i tak to pewnie zrobi, niedobrze. na razie nie mogła zebrać się w sobie i na niego nawrzeszczeć, że jest małym seksoholikiem. no i byłą jego nową dziewczyną, w żartach, ale mimo wszystko coś tam powiedział. teraz więc, zajęła się przysunięciem go do siebie, stawaniem na palcach i wodzeniem palcami po jego plecach.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 12:07 am

Przesunął ją do tyłu i posadził na parapecie. Chciał ją przelecieć właśnie dlatego, że był seksoholikiem ni nie robił tego od dwóch dni. Powiedzmy, że miał wtedy mały krzyzs i żadna kobieta go nie podniecała. Nawet miss mokrego podkoszulka ktora wczoraj zaczepila go w parku. Nic mu w spodniach nie drgnęło. Widać żaklin była cudotwórcą. Wsunął dłonie pod jej bluzke i bawił się przez moment zapięciem stanika.
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 12:14 am

no i masz, mógł nadal przeżywać kryzys, czy coś. w sumie i tak miała lepszą rolę, od całej reszty, dziewczyna cudotwórca xd. ale gdy poczuła jego dłoń pod swoją bluzką, przypomniało jej się nagle, że william jest jednym z tych wiecznie niewyżytych seksoholików, a ona ma siedemnaście lat i do tej pory nie udało się williamowi jej przelecieć, też się dziwię. odsunęła się, w każdym bądź razie.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 12:17 am

Spojrzał na nią wzrokiem "no co?!".
- Coś nie tak? - zapytał patrzać na nią wzrokiem mętnym, bo już miał wizje ich obojga uprawiajacych dziki seks oraz wzrokiem pelnym zdziwienia i może rozczarowania. Wsunął dłonie w tylne kieszenie spodni spadających mu z tyłka i oparł sie bokiem o parapet i wpatrywał się w jej profil
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 12:21 am

zeskoczyła z parapetu, czuła się jak frajer i takie tam, ale mimo to była trochę zadowolona, że nie udało mu się to-to ja już lepiej pójdę. tak, pójdę-zbierając swoje rzeczy, przewróciła kieliszek, ale nic się nie potłukło ani nie wylało, i prawie zdeptała kotu ogon.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 12:24 am

- Hej mała. Zaczekaj! - złapał ją za nadgarstek ale wcale nie brutalnie. Naprawde chciał wiedzieć co zrobił źle by mógł tego uniknąć przy kolejnym zbliżeniu. Wcale nie był zły ale patrzył na nią z miną zbitego psa. I czasem żałował, że nie był psem, bo ten wstrętny kot ostrzył sobie pzaru na jego stoliku.
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 12:27 am

wróciła więc, cichcem na swoje miejsce. była może nawet trochę zagubiona-no bo chodzi o to. to znaczy-nadal było jej głupio, ale postanowiła powiedzieć co jej leży na sercu. dlatego napiła się wina z butelki, nie miała czasu szukać kieliszka, skoro i tak willie zaraz ją wywali-jesteś małym seksoholikiem i ja ci nie wystarczę-tak, załóżmy, że właśnie to jej przeszkadzało i w końcu mu powiedziała. no i była z siebie dumnaxd.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 12:30 am

Roześmiał się. Przepraszam ale taka była jego reakcja.
- Może i jestem małym hm seksoholikiem i wcale nie twierdze, ze ty mi wystarczysz - powiedzial szczerze i to go przerazilo, bo żaklin naprawde mu sie bardzo podobala - Ale jestes moja nowa dziewczyna wiec powinienem byc Ci wierny prawda? - zapytal z glupkowatym usmiechem na twarz. Czasem nic do niego nie docieralo ale to nie moja wina ;c Zabral jej butelke i sam sie napil po czym odstawil ja na parapet
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 12:35 am

-powinieneś, ale jesteś williamem i będziesz wierny najdłużej dwa dni-usiadła na parapecie, opierając się o szybę-nie wiem, jak ty z tym żyjesz, naprawdę-pokręciła głową, bo naprawdę nie rozumiała seksoholizmu williego. rozumiała alkoholizm, uzależnienie od papierosów, ale od seksu nie mogła, nie wiem dlaczego. wyciągnęła rękę po butelkę.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 12:38 am

- Spowiadam się z tego co niedzielę - zaśmiał się wiercąć dziure w dywanie stopą. Tak naprawde spowiadal sie rzadziej, ale żaklin nie musi o tym wiedzieć. - Nie wierzysz, że moglbym wytrzymac bez seksu dluzej niz dwa dni? - zapytal prowokacyjnie wchodzac jej miedzy nogi. Em to źle zabrzmialo. Po prostu stanal przed nia ale miedzy jej nogami ;3
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 12:42 am

-powinieneś spowiadać się conajmniej co trzy dni-napiła się i odstawiła butelkę obok siebie. nie wierzyła, że will w ogóle chodzi do kościoła. sama też nie chodziła, bo uważała to za stratę czasu. była chyba nawet ateistką, możliwe-nie wierzę. chociaż może. wydaje mi się, że co trzy dni, to twoje maksimum. i ani godziny dłużej-potargała mu włosy.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 12:44 am

Zamknął jedno oko i drugim na nią spojrzał. Śmiesznie to wyglądało ale tak łobuzersko.
- Aż takim grzesznikiem nie jestem. Za kogo Ty mnie uważasz moja droga? - zapytał obruszony - Cios w serce - pokazał zbolałym gestem ten cios
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 12:49 am

-powiedziałam już. za niewyżytego seksoholika, który potrzebuje seksu cztery razy w tygodniu, za każdym razem z nową dziewczyną. nie mam racji?-napiła się znów i pocałowała go w czoło, w przypływie miłości, jako że jest jego nową dziewczyną. co za chore związki, naprawdę.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 12:54 am

- Trzy razy w tygodniu - poprawił ją. - Pamiętajmy, że co za dużo to nie zdrowo - wyszczerzył się i pocałował ją nos żeby nie tak samo jak ona. A miała bardzo ładny nos. Zgrabny i to tez nawet jej powiedział. COś o tym wspomniał - I tak Cię kocham żaklin - powiedzial stanowczo patrzac na prawie pusta butelke wina - I wypilas wszystko!
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 12:59 am

-każdy ma swoje wady, czy coś. ty ten swój seksoholizm, a ja lubię wino-zaśmiała się, opierając głowę o szybę. nie była jakoś specjalnie pijana, ale jednak coś-kogo kochasz oprócz mnie, willie? chętnie posłucham, naprawdę-drapała go jednym paznokciem, niezbyt długim, po karku.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 1:02 am

Skóre mu zedrze. Ciągle go drapie xd Zastanowił się nad odpowiedzią. Bo lubił też siri. Ale jej nie kochal. Lubil z nia uprawiac seks.
- Nie. Tylko Ciebie - powiedzial cicho i zamyslil sie patrzac na blysk latarni za oknem. Ulice byly opustoszale. Raz tylko przejechala jedna dorozka tyle ze bez pasazerow. Pomyslal ze kiedys chcialby jechac dorozka. I obojetnie czy samemu czy z żaklin. Powiedzial jacqueline?
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 1:10 am

w sumie może o zdrapanie jej chodziło xd.
-tylko mnie? jak to-pokręciła głową. możliwe, że mu nie wierzyła, ale uśmiechała się do siebie-dorożką? nigdy nie jechałeś? musisz to zmienić-obojętnie czy samemu, czy z żaklin. sama też nigdy nie jechała, ale teraz nie miała takich marzeń. była tylko trochę głodna.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 1:14 am

- Uwierz mi. - powedzial i ujal jej delikatna dlon ogladajac czy ma ladne paznokcie xd- Mam nadzieje ze kiedy bede mial okazje sie nia przejechac. I chcialbym tez kiedys wyladowac w wenecji na jednej z tych gondoli. - jezu czy on sie zamienia w romantyka?! żaklin przesadzila z tym cudotwórstwem. - Burczy w brzuchu tobie czy mi ? - zapytal bo nie byl do konca pewien
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 1:18 am

-mi, przepraszam. nie jadłam śniadania-przestała się śmiać, niedobrze-załóżmy, że wierzę, bardzo dobrze-albo bardzo źle. chociaż może jutro nie będzie pamiętała jego wyznań i jeśli spotka go z jakąś andi, albo inną katie, to nic sobie z tego nie zrobi, jak do tej pory-możemy polecieć do wenecji i pływać gondolami-plus pić wino i nie uprawiać seksu z kim popadnie.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 1:21 am

- Naprawdę chciałabyć to zrobić? - zapytał chyba całkiem na poważnie[!] Źle z nim. Ale może wlasnie żaklin wyleczylaby go z seksoholizmu. Był tego pewien. Ja nie. - mam w lodowce jedynie jogurt naturalny -powiedzial apropo glodu i jej brzucha. Bo jak już wspominalam dokarmiala go sasiadka ktora opala sie na wyspach teraz
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 1:24 am

-naprawdę-ona też nie wierzyła w niesamowite wyleczenie willa. ześlizgnęła się z parapetu-mogę go zjeść? nie jest przeterminowany?-poszła do kuchni, gdzie znalazła nadający sie do jedzenia jogurt, czystą łyżeczkę i wróciła. udało jej się przy tym nie zadeptać kota, który wyżywał się na kanapie williego-kiedy polecimy?-wróciła na swoje miejsce.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 1:27 am

- Kiedy tylko chcesz. Myślę, że najlepiej jeszcze w tym tygodniu. - stwierdził pocierajac obolaly kark. Było późno, a on sie ostatnimi czasy nie wysypial przez co odczuwal to az nazbyt czesto. Bolaly go miesnie itd. - Smacznego - powiedzial pożerając wzrokiem jogurt, bo sam byl glodny i mial zamiar sam sobie go zjesc. Nie wyszło.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





łil - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: łil   łil - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
łil
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Postacie :: Domy i apartamenty-
Skocz do: