Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Bergian Park

Go down 
+7
andrew
cathy
marcus
valerie
nathan
siri
mistrz
11 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
mistrz
Superpingwin
mistrz


Liczba postów : 55
Registration date : 22/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeSro Gru 24, 2008 12:41 am

Kolejny park, w którym znaleźć można trochę japońskiego klimatu. Nie zapominajmy tylko, że to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania.
Powrót do góry Go down
http://stockholmrpg.niceboard.net
siri
pierniczek
siri


Liczba postów : 125
Registration date : 26/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 2:30 am

usiadła na jakiejś ławce, paliła swoje pink elefanty. miała włosy w nieładzie i rozpięty płaszcz, ale nie było jej specjalnie zimno. no i nie wyglądała jakoś okropnie.
Powrót do góry Go down
nathan
herbatnik
nathan


Liczba postów : 31
Registration date : 28/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 2:39 am

-siri! - zawołał radośnie, podchodząc do niej niemalże w podskokach. pochylił się bo był od niej wyższy, poza tym siedziała więc mimo wszystko musiał nad nią górować, a ja chyba zacynam pisać bez większego sensu, wybacz mi proszę - cześć - dodał jeszcze, całując ją w nieco wilgotny sposób w sam środek ust, chociaż chciał w policzek. przysięgam! a znali się ze szkoły.
Powrót do góry Go down
siri
pierniczek
siri


Liczba postów : 125
Registration date : 26/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 2:46 am

-nathan!-uśmiechnęła się. miała dziś wyjątkowe szczęście i spotykała samych znajomych. liczyła jedynie na to, że nathan nie będzie chciał jej przelecieć. posunęła się, chociaż miał dużo dużo miejsca z drugiej strony-kupiłeś mi coś?-zapytała, bo chciała coś powiedzieć, a nic innego po świętach nie przychodziło jej na myśl.
Powrót do góry Go down
nathan
herbatnik
nathan


Liczba postów : 31
Registration date : 28/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 2:53 am

-nie. to źle? chyba byłem zbyt pijany, żeby myśleć o prezentach. nienawidzę swiąt - przyznał jej się niechętnie, bo doskonale wiedział jak bardzo siri lubi prezenty + nie lubił sprawiać jej przykrości. zawsze traktował ją jak młodszą siostrę, którą chciał przelecieć, jednak nigdy tego nie zrobił. panował nad lędźwiami!
Powrót do góry Go down
siri
pierniczek
siri


Liczba postów : 125
Registration date : 26/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 2:56 am

ahaa, jeszcze panował. siri nie była jakąś dziwką, czy coś, tylko czasem jej się zdarzało. i tylko wtedy, kiedy nie miała stałego chłopaka, a nie miała go prawie nigdy-nie źle, może być. nigdy nie mówiłeś, że nienawidzisz-zgasiła papierosa i wyjęła z torby rękawiczki, które dostała od matki. nie chciała się chwalić, po prostu zrobiło jej się zimno w ręce.
Powrót do góry Go down
nathan
herbatnik
nathan


Liczba postów : 31
Registration date : 28/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 3:16 am

-nigdy nie pytalas, siri - odpowiedzial, wsciekajac sie na swojego makbuka bo nie bylo na nim polskich znakow. podniosl ja i posadzil sobie na kolanach, dmuchajac w jej wlosy. chlansko, chlansko chyba zaraz spadam chlac z koksami.
Powrót do góry Go down
siri
pierniczek
siri


Liczba postów : 125
Registration date : 26/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 3:19 am

xddddddd, sori xd.
-nigdy nie lubiłeś się zwierzać, nathan-zaśmiała się, wyciągając paczkę papierosów. było jej zimno, a gdy było zimno, to paliła-możesz mi zapalić-zgubiła przed chwilą zapalniczkę i musiała go jakoś wykorzystać.
Powrót do góry Go down
nathan
herbatnik
nathan


Liczba postów : 31
Registration date : 28/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 3:22 am

-voila - zaszpanowal swoimi zdolnosciami lingwistycznymi i uciekl w las, bo mnie wolaja, pa;8
Powrót do góry Go down
siri
pierniczek
siri


Liczba postów : 125
Registration date : 26/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 3:22 am

no to znikła.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 6:13 pm

Siedziała na murku machając beztrosko nogami i paląc camela, ktorego wyludzila od jakiegos dziwnego pana w szarym prochowcu. Ogólnie nudziła się.
Powrót do góry Go down
marcus
sucharek
marcus


Liczba postów : 20
Registration date : 28/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 6:16 pm

Przyglądał się v. z ukrycia. Może bardziej śledził jej papierosa, naprawdę nic dziwnego bo ostatnio rzucił palenie. Wyglądł teraz jak psychofan. Miał cholerną ochotę zapalić.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 6:22 pm

Po tym jak dokładnie obejjrzała swoje super tęczowe trampki które nijak nie pasowały do jej ołówkowej spódnicy i ecri koszuli rozejrzała się po najbliższych krzakach i musiała bardzo się przerazić widząc wygłodniałe spojrzenie marcusa który wyglądał jak psychopatyczny onanista.
Powrót do góry Go down
marcus
sucharek
marcus


Liczba postów : 20
Registration date : 28/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 6:26 pm

Wyszedł z krzaków i nawet się ładnie i uroczo zarumienił <3. Dopiero teraz stwierdził, że zna valerie z corocznej imprezy charytatywnej organizowanej przez jego rodziców w Londynie. Pokiwał jej nieśmiało, było mu głupio z powodu tego podglądania.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 6:30 pm

Pomachała mu z przesadnym zaangażowaniem i uśmiechem po szóstki. Marcus zawsze wywoływał w niej odruch... macierzyński. Nie no bez przesady. Ale ją rozczulał. Zgasiła niedopałek na murku stwierdzając iż znów popadła w ten brzydki nałóg.
Powrót do góry Go down
marcus
sucharek
marcus


Liczba postów : 20
Registration date : 28/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 6:35 pm

Usiadł koło niej na zimnym murku.
- Zimno mi w tyłek. - powiedział na przywitanie, jeszcze w między czasie pocałował ją w policzek. - Czemu siedzisz tu sama i palisz tego nieszczęsnego papierosa. Wiesz, że rzuciłem palenie! - uśmiechnął się do niej całkiem przyjacielsko.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 6:40 pm

Spojrzała na poczochrane włosy marcusa i przez chwilę myślała o jego ciepłym tyłku.
- Palę, bo nie jestem atrakcyjną kobietą wiesz? - zadała praktycznie pytanie retoryczne - A co do Twojego rzucania to widziałam jak wczoraj paliłeś za śmietnikiem kłamczuchu - uśmiechnęła się cwanie i trąciła swoim trampkiem jego but
Powrót do góry Go down
marcus
sucharek
marcus


Liczba postów : 20
Registration date : 28/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 6:43 pm

- Jesteś atrakcyjna i masz bardzo ładny tyłek. - przyznał uczciwie. Zawsze mu się podobała, ale był trochę nieśmiały. - Matka mnie przyłapała wczoraj. Mam szlaban na czytanie książek. - powiedział ze smutkiem w głosie.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 6:47 pm

Roześmiała się głośno odchylając głowę do tyłu, a jej okulary spadły jej na czoło. Okulary nosiła tylko wtedy kiedy gubiła szkła kontaktowe lub chciała wyglądać poważnie.
- Marcus ile Ty masz lat? - ciągle śmieszyło ją to, że mimo swojego wieku nadal był całkowicie podporządkowany mamie. - głuptas - cmoknęła go w policzek, bo jak juz wspomnialam - rozczulal ja/
Powrót do góry Go down
marcus
sucharek
marcus


Liczba postów : 20
Registration date : 28/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 11:09 pm

- Może i mam mało lat, ale będę dla ciebie dobrym mężem. Umiem zadbać o rodzinę. - powiedział całkiem poważnie, po chwili się roześmiał. - Ładnie Ci w okularach. - wymruczał jej do ucha. Ogólnie miał dziś bardzo dobry humor.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 11:15 pm

Przygryzła wargę muśniętą czerwoną szminką. Lubiła gdy ktoś mruczał jej do ucha. A mruczenie w wykonaniu Marcusa było nawet seksowne.
- Nie czaruj tak. Bo jeszcze się zakocham i co? - zapytała z niewinną miną kładąc obie dłonie na chudych kolanach
Powrót do góry Go down
marcus
sucharek
marcus


Liczba postów : 20
Registration date : 28/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 11:17 pm

- Nie przeszkadzałoby mi to za bardzo. Wiesz chodzilibyśmy na romantyczne kolacje i inne te pierdoły. - uśmiechnął się szeroko, przeszukując kieszenie w poszukiwaniu papierosów. Jednak nie przestał palić.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 11:21 pm

Valerie zawsze wiedziała, że Marcus jest kłamczuchem.
- Romantyczne kolacje są tandetne. - powiedziała krzyżując dłonie na piersiach. Wbrew pozorom wcale nie była romantyczką. Nie kręciły jej te wszystkie bzdury rodem z wichrowych wzgórz. Przesunęła się na murku by marcus mogl lepiej przeszukac kieszenie
Powrót do góry Go down
marcus
sucharek
marcus


Liczba postów : 20
Registration date : 28/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 11:26 pm

- Ulżyło mi. Nie lubię chodzić do restauracji po tym jak dowiedziałem się co kucharze wrzucają do jedzenia. - pokiwał z obrzydzeniem głową. Nie powinien oglądać telewizji w towarzystwie swojej matki. Programy, które oglądała zdecydowanie go przerażały. Nie mógł znaleźć papierosów. - Co u Ciebie słychać? - zapytał bo martwił się o nią, była blada!
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 11:32 pm

/tez ogladalas ten program na tvn style ostatnio? xp

- Poza tym, że facet wczoraj uciekł mi z łóżka to nic ciekawego. Jego penis nie polubil mi. - powiedziala troche markotnie. Nie wiem czmu zwierzala mu sie ze swoich seksualnych spraw, ale nie miala komu sie wyzalic. Po przeszukaniu swojej brazowej torby wyciagnela paczke marlboro i wreczyla ja markusowi. - Karm zwierzaka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bergian Park Empty
PisanieTemat: Re: Bergian Park   Bergian Park Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bergian Park
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Park Haga
» Park z altanką

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Sztokholm :: Zielono nam-
Skocz do: