Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Park Haga

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Park Haga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Haga   Park Haga - Page 2 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:01 pm

- Co mi mogą zrobić? - zapytał siadając na ławce i mierzwiąc włosy i nawet podciągając jakimś cudem spodnie - Nic - wzruszył ramionami. Bo taka była prawda. Jego ojciec miał dobre stosunki z komendantem miasta więc Łiliam czuł się bezkarny. - Ale Ciebie oskarże za zzakłócanie spokoju
Powrót do góry Go down
esme
herbatnik
esme


Liczba postów : 44
Registration date : 28/12/2008

Park Haga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Haga   Park Haga - Page 2 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:06 pm

- Jak ja to lubię. Kolejny dzieciak z wpływowymi rodzicami. - powiedziała odgarniając włosy. Pewnie sama była jednym z tych rozpuszczonych dzieciaków, ale nikt nie musiał o tym wiedzieć. Po prostu lubiła zaczepiać nieznajomych, bo takie miała zachcianki. W końcu wszystko się jej należało.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Park Haga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Haga   Park Haga - Page 2 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:10 pm

- Czy to grzech, że jestem troche fajniejszy niż Ty ? - zapytal patrzac na nia troche ironicznie a troche sennie bo nie spal dwa dni i nawet nie wiem czemu.
Powrót do góry Go down
esme
herbatnik
esme


Liczba postów : 44
Registration date : 28/12/2008

Park Haga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Haga   Park Haga - Page 2 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:17 pm

- Nie to nie grzech. Nikt nie podważa tego, że jesteś "fajny". - zaakcentowała ostatnie słowo odpinając guzik swojego czarnego płaszczyka. Przeszukała torebkę w poszukiwaniu papierosów i zapalniczki.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Park Haga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Haga   Park Haga - Page 2 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:23 pm

Kurde uciek bo nie mam weny i komputer mi szaleje -.-
Powrót do góry Go down
esme
herbatnik
esme


Liczba postów : 44
Registration date : 28/12/2008

Park Haga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Haga   Park Haga - Page 2 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:24 pm

to dobrze bo on mi ukradł wenę :c
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Park Haga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Haga   Park Haga - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Park Haga
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Bergian Park
» Park z altanką

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Sztokholm :: Zielono nam-
Skocz do: