Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Starbucks

Go down 
+5
delice
melody
ronnie
nikki
mistrz
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 9:44 pm

nigdy nie odwracała wzroku, nie zaczynała rozmowy czy nie zajmowała się czymkolwiek innym kiedy ktoś się na nią gapił, tylko ona sama wtedy również się gapiła. więc w tym przypadku nie było inaczej xd. przekrzywiła głowę nieco w prawo, trzymając za uszko kubka starbaksowego <3.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 9:46 pm

napił się i rozejrzał. to znaczy, może zacząć rozmowę, zająć się czymkolwiek. potem wgapiał się w jej kubek, albo w jej ręce. krążył między, może tak.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 9:53 pm

miała zamiar coś powiedzieć, ale rozmawianie o pogodzie było zdecydowanie nudnym tematem, na który wypowiadała się tylko podczas cholernego obiadku z ojcem i jego żoną. napiła się więc kawy, a przy okazji sparzyła też i usta, co nie było miłe.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 9:58 pm

zaśmiał się. nie dlatego, że się poparzyła. bez powodu w sumie. wyciągnął paczkę papierosów i wyjął jednego dla siebie-chcesz?-skoro i tak paliła, to nie mógł postąpić inaczej.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 10:01 pm

- nie. ponoć palenie zabija, więc ograniczam się do minimum- powiedziała, chociaż to minimum nigdy jej nie wychodziło. była w zasadzie w trakcie rzucania tego świństwa, a przynajmniej tak twierdziła. - moje płuca pewnie i tak już są czarne jak smoła.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 10:05 pm

-musisz rzucić. kupię ci plastry na rzucanie. albo gumy. co wolisz?-zamartwiał się i tak dalej;d. napił się kawy i zapalił papierosa, nie znajdując nigdzie zakazu palenia.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 10:08 pm

- mogą być gumy. tylko żeby miały jakiś miły smak. jestem uczulona na miętowe i dostaję ataku kichania- powiedziała odstawiając kubek na stolik, chociaż nie wiedziała czy takie gumy w ogóle mają jakieś smaki.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 10:13 pm

-może być taka o smaku tytoniu?-zaśmiał się ze swojego okrutnie nieśmiesznego żartu. zaciągnął się mocno, patrząc na nią. może mówić dalej, serio. nie robił tego jakoś specjalnie bezczelnie.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 10:18 pm

zamrugała kilka razy patrząc na niego i zamilkła. nie to, że się obraziła, nie! nie należała do obrażalskich. - chyba jednak wybiorę plastry- uśmiechnęła się nieznacznie wpatrując w kubek.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 10:25 pm

-plastry chyba też mają jakiś tytoniowy posmak-jakkolwiek idiotycznie to brzmi-nie umiałbym rzucić-stwierdził, chociaż nie był pewien czy w ogóle ją to interesowało. zgasił papierosa i postanowił więcej dziś nie palić.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 10:26 pm

- każdy potrafi. tylko nie każdy chce się w to bawić- stwierdziła, zapewne dość trafnie opierając łokcie na stole i zaglądając do pustego kubka. na drugą kawę i tak nie miała już ochoty.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 10:33 pm

-więc raczej nie chcę się w to bawić-przynajmniej na razie, pomyślał. lubił ten swój nałóg, chociaż nienawidził papierosów. i to się nie wykluczało u niego, też się dziwięxd.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 10:35 pm

- a ja się bawię, gdyż nie mam innych ciekawszych zabaw- odparła, a tak naprawdę to już dawno chciała rzucić, bo nie jest miło całe życie być jak żywa popielniczka xd.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 10:38 pm

-nie masz? jak to nie, to niemożliwe-prawie się oburzył gdy to usłyszał. nie mam pojęcia czemu, ale nie jestem nim więc mogę nie mieć. on w każdym razie miał powód-jest milion innych ciekawych zajęć, serio. chodź-nie był zbyt romantyczny, tylko w tej chwili mu się 'udzieliło'xd. wstał i czekał na delice.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 10:42 pm

- gdzie?- zapytała zdziwiona, ale chcąc nie chcąc wstała pośpiesznie, gdyż nie będzie sobie siedzieć gdy on nad nią stoi.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimePią Gru 26, 2008 10:44 pm

-nie wiem, na lodowisko-i poszliii.
Powrót do góry Go down
michelle
beza
michelle


Liczba postów : 94
Registration date : 25/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:19 pm

więc przyprowadziła ich tutaj.
-starbucks to jedyne miejsce, do którego mam póki co pełne zaufanie - poinformowała go, rozglądając się za wolnym stolikiem - będę musiała poodkrywać jakieś przyjemne miejsca, ale nie mam do tego głowy. jestem nastawiona negatywnie do tego miasta. to pewnie przez ojca.
Powrót do góry Go down
françois
beza
françois


Liczba postów : 80
Registration date : 28/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:25 pm

-negatywnie? nie może być, mi się całkiem podoba, mimo że mieszkam tu od kilku lat-zamknął się, stwierdzając że za dużo powiedział. zamówił kawę i coś tam dla michelle. rozglądał się też za zakazem palenia, na wszelki wypadek.
Powrót do góry Go down
michelle
beza
michelle


Liczba postów : 94
Registration date : 25/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:29 pm

-jestem tu od tygodnia i nie widzę zbyt wielu pozytywów - odpowiedziała, rozpinając płaszcz i zsuwając go z ramion, następnie odkładając go na pufę obok kanapy na której to usiadła. pochyliła się po swoje latte, które jej zamówił i spiła piankę, bo to najfajniejsze w piciu kawy. okej, żartuję. jestem mega kawoszką, dla mnie samo słowo kawa jest jak miód na serce.
Powrót do góry Go down
françois
beza
françois


Liczba postów : 80
Registration date : 28/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:33 pm

kawa na serce, hłe-mogę ci pokazać kiedyś sztokholm, gdybyś chciała-wyciągnął z kieszeni papierosy, zapalniczkę, ołówek i jakieś śmieci, które szybko zgarnął-naprawdę jest ładny, gdyby się przyjrzeć i poszukać czegoś ciekawego.
Powrót do góry Go down
michelle
beza
michelle


Liczba postów : 94
Registration date : 25/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:36 pm

-hm, chętnie. szczególnie w takim towarzystwie - uśmiechnęła się. dzień bez wazeliny dniem straconym, każdy ci to powie. założyła nogę na nogę i doszła do wniosku, że zaczynają ją boleć stopy przez buty na obcasach, które założyła. ale dzielnie trzymała fason.
Powrót do góry Go down
françois
beza
françois


Liczba postów : 80
Registration date : 28/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:41 pm

-jasne-pokręcił głową, zapalając papierosa. dzień bez paczki dzień straconym, frans ci to powie-zawsze was podziwiałem, za noszenie takich butów. ja nigdy bym się nie nauczył, nawet będąc dziewczyną. naprawdę tego nie rozumiem-przyglądał się jej butom.
Powrót do góry Go down
michelle
beza
michelle


Liczba postów : 94
Registration date : 25/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 10:18 pm

-w takich momentach nie rozumiem sama siebie - odmruknęła, mając ochotę na masaż, ale nie to miejsce, nie ten czas - wyobraź sobie, że to wszystko, żeby zwrócić waszą uwagę. i po co?
Powrót do góry Go down
françois
beza
françois


Liczba postów : 80
Registration date : 28/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 10:35 pm

-nie wiem-wzruszył ramionami, wyciągając nogi przed siebie-kiedyś myślałem, że macie kompleks wzrostu. potem koleżanka mi uświadomiła, po co to wszystko. nigdy nie zwracałem na to uwagi-spojrzał na jej obcasy-ale i tak was podziwiam.
Powrót do góry Go down
michelle
beza
michelle


Liczba postów : 94
Registration date : 25/12/2008

Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 10:42 pm

-okej, wiem przynajmniej że w twoim towarzystwie mogę przerzucić się na erforsy i nie trudzić się z doborem pasujących do bluzki szpilek manola, to pocieszające - zaśmiała się pod nosem i napiła kawy, która chyba trochę przestygła, ale to nic, nadal była smaczna.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Starbucks
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Sztokholm :: Kawiarenki-
Skocz do: