Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ogrody Królewskie

Go down 
+4
emmanuelle
alan
nanou
mistrz
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
benjamin
sucharek
benjamin


Liczba postów : 14
Registration date : 26/12/2008

Ogrody Królewskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie - Page 3 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 11:54 pm

zaszokowała go trochę nagły prypływ uczyc jacq bo nigdy szczególnie nie była romantyczna itd. ale po chwili uśmiechnął się do niej.
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

Ogrody Królewskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie - Page 3 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 11:58 pm

zawsze się ukrywała, czy coś w tym stylu. teraz już tylko siedziała, drapała psa i było jej głupio, nie wiem czemu.
Powrót do góry Go down
benjamin
sucharek
benjamin


Liczba postów : 14
Registration date : 26/12/2008

Ogrody Królewskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie - Page 3 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 12:03 am

chciał jakoś przerwac tą ciszę więc wypalił:
-na długo zostaniesz ?
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

Ogrody Królewskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie - Page 3 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 12:08 am

-chyba tak. odpowiada mi mieszkanie z antoinem, mimo tego wszystkiego co robi-zamrugała kilka razy-a ty? od jak dawna jesteś i na jak długo zostaniesz.
Powrót do góry Go down
benjamin
sucharek
benjamin


Liczba postów : 14
Registration date : 26/12/2008

Ogrody Królewskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie - Page 3 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 12:10 am

-ja już jestem od jakiegoś miesiąca i wydaje się że zostanę tu na zawsze. spodobało mi się-powiedzial wsadzając ręce do kieszeni i przyglądając się jaq.
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

Ogrody Królewskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie - Page 3 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 12:15 am

-ja mimo tego, że jest tu tyle śniegu-naprawdę lubiła śnieg o czym benjamin na pewno wiedział-tęsknię za paryżem. ale raczej też tutaj zostanę.
Powrót do góry Go down
benjamin
sucharek
benjamin


Liczba postów : 14
Registration date : 26/12/2008

Ogrody Królewskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie - Page 3 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 12:17 am

-paryż staje się zbyt popularny . nuuda-palnął bo nie chciał aby jacq wyjeżdżała. -szstokholm jest fajny . dużo się dzieje. ;d
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

Ogrody Królewskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie - Page 3 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 12:22 am

-pokażesz mi kiedyś? sztokholm-wciągnęła nogi na ławkę i objęła je ramionami, zimno-i tak nadal lubię paryż, serio-wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
benjamin
sucharek
benjamin


Liczba postów : 14
Registration date : 26/12/2008

Ogrody Królewskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie - Page 3 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 12:27 am

-jasne że ci pokaże. chociaż sam go słabo znam -dodaj z uśmiechem i popatrzył na jacq. - nie jest ci zimno. ? -zapytał. w każdej chwili mógł użyczyc jej swojego szalika ale wolał najpierw zapytac.
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

Ogrody Królewskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie - Page 3 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 12:31 am

-trochę jest-skrzywiła się nieznacznie-paryż lubię też za to, że jest tam cieplej niż tu. ale tak bardzo lubię śnieg-rozgadała się, niedobrze-musisz mi pokazać, bo antoine nie będzie raczej chciał. no i musisz dać mi swój nowy numer, bo chyba nie masz takiego samego?-w końcu się zamknęła i opanowała.
Powrót do góry Go down
benjamin
sucharek
benjamin


Liczba postów : 14
Registration date : 26/12/2008

Ogrody Królewskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie - Page 3 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 12:40 am

-no jasne . już ci daję. -wyjął z kurtki wizytówkę i podał jej. -spojrzał na zegarek -muszę leciec. miło było, zadzwoń jak będziesz miała czas-powiedział i pocałował ją lekko w usta. głupio mu było więc szybko odszedł opatulając ją wcześniej jego szalikiem.
Powrót do góry Go down
jacqueline
herbatnik
jacqueline


Liczba postów : 53
Registration date : 28/12/2008

Ogrody Królewskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie - Page 3 Icon_minitimePon Gru 29, 2008 12:44 am

więc poszła do domu z wizytówką i szalikiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ogrody Królewskie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ogrody Królewskie
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Sztokholm :: Zielono nam-
Skocz do: