Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ogrody Królewskie

Go down 
+4
emmanuelle
alan
nanou
mistrz
8 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
mistrz
Superpingwin
mistrz


Liczba postów : 55
Registration date : 22/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeSro Gru 24, 2008 12:38 am

Jedyna okazja, by zobaczyć cudownie kwitnące wiśnie. Nie przegap wiosny!
Powrót do góry Go down
http://stockholmrpg.niceboard.net
nanou
herbatnik
nanou


Liczba postów : 32
Registration date : 25/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 6:58 pm

mimo że jest zima i tych cudownych kwitnących wiśni nie widac, to nanou spacerowała z psem, zapewne! no bo któż byl by na tyle głupi wysciubiając nos o tej porze roku, szczególnie że w szwecji pewnie teraz mają dwadziescia godzin na dwadziesciacztery noc, i często popadają w depresję. wsunęła zmarznięte - nie zamarzniete, dłonie do kieszonek granatowego płaszczyka.
Powrót do góry Go down
alan
sucharek
alan


Liczba postów : 11
Registration date : 25/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 7:11 pm

zawinięty szczelnie w szalik, z rękoma w kieszeni szedł obok nanou, dziwnie jej się przyglądając, bo nadal nie miał pojęcia, po co wyciągnęła go na dwór w taki ziąb. poprawił kołnierz u płaszcza. - po co tu przyszliśmy?
Powrót do góry Go down
nanou
herbatnik
nanou


Liczba postów : 32
Registration date : 25/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 7:14 pm

przełknęła ślinę mrucząc cos o tym że samej jej sie nie chciało wychodzic z psem, nawet chciała byc miła i dodała że lubi jego towarzystwo czy coś w tym stylu. - nic dziwnego, że jest ci zimno skoro pod kurtką masz tylko koszulkę! - mruknęła przestępując z nogi na nogę.
Powrót do góry Go down
alan
sucharek
alan


Liczba postów : 11
Registration date : 25/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 7:18 pm

- powiedzmy, że wierzę. - mrugnął do niej, pijąc do wcześniejszych jej słów, w których mówiła, że 'lubi' jego towarzystwo. podszedł do niej, całując jej kącik ust i objął ją w pasie. - podobno tak jest cieplej. - rzekł jej, z szarmanckim uśmiechem, przejeżdżając nosem, po jej szyj.
Powrót do góry Go down
nanou
herbatnik
nanou


Liczba postów : 32
Registration date : 25/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 7:24 pm

- jak możesz nie wierzyc? - tupnęła mocniej nogą, może nie kłamała z tym że lubi jego towarzystwo co? nie wziełaś tego pod uwagę? - wsunęła jego dłonie razem ze swoimi to kieszonek jej płaszczyka, bo do jego to raczej nie było by realne. - przez ciebie zgubiłam psa!
Powrót do góry Go down
alan
sucharek
alan


Liczba postów : 11
Registration date : 25/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 7:27 pm

splótł ich palce w tych kieszeniach, ju noł. - kupię ci drugiego. - uśmiechnął się miło, całkiem naprawdę!, mrugając do niej. - a mam powody, żeby wierzyć w to, że mnie lubisz? - spytał, mrużąc delikatnie oczy, trochę podejrzliwie? nie, nie wzięłam pod uwagę, że może naprawdę go lubić, bo jest za bardzo do kuczliwa! ;x
Powrót do góry Go down
nanou
herbatnik
nanou


Liczba postów : 32
Registration date : 25/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 7:33 pm

sama jesteś do kuczliwa, baska czepiasz sie szczegółów na prawdę, jesteś nie znośna. - nie, niechce drugiego! kocham tego. - wymruczała opuszkami palców gładząc alanowe nadgarstki. - nie absolutnie, nie masz żadnych!
Powrót do góry Go down
alan
sucharek
alan


Liczba postów : 11
Registration date : 25/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 7:37 pm

- tak, też myślałem. - uśmiechnął się kącikowo, bo przecież nie miał powodów, żeby płakać, bo ja twierdzę, że to wcale nie jest koniec świata i on na pewno też tak twierdziła, a i owszem! - no, więc możemy poszukać tego psa. - westchnął, wypuszczając powietrze ze świstem, ustami, po czym uśmiechnął się, mhm.
wcale się nie czepiam, wiesz? ;c
Powrót do góry Go down
nanou
herbatnik
nanou


Liczba postów : 32
Registration date : 25/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 7:41 pm

wiem, ale ja wiem że sie czepiasz, zresztą baska ja jestm mądrzejsza i wiem lepiej, sam fakt że jestem starsza świadczy o tym, wiesz? powiedzmy że owy pies nie był suczką, bo były chłopak nanou, nie chciał już drugiej kobiety więc kupił jej mężczyznę. - kevin? - zawołała za małym terierem, yorkiem, ale nie nowym yorkiem! juz nie był nowy!
Powrót do góry Go down
alan
sucharek
alan


Liczba postów : 11
Registration date : 25/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 7:44 pm

to wcale nic nie znaczy, o! ;c
rozejrzał się do około, czy aby kevin! <3 nie podbiega i na całe szczęście nie będzie musiał ganiać za nim, po ogrodach królewskich, helouł!, ale jego marzenie, to takie najskrytsze, z głębi, w tym oto momencie się nie spełniło, a szkoda. alan, też zaczął wołać owego pieska, po imieniu, mhm.
Powrót do góry Go down
nanou
herbatnik
nanou


Liczba postów : 32
Registration date : 25/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 7:46 pm

a jakie było owe rzyczenie? - jesteś piesku! - ucieszyła się, kucając do małego zdyszanego psiaka. - skoro już znaleźliśmy psa, a w zasadzie to sam sie znalazł to możemy cię z kevinem zaprosic na kawę, co ty na to? - dodam że do domu, bo do sturbucksa nie wpuszczają nawet nowych jorków.
Powrót do góry Go down
alan
sucharek
alan


Liczba postów : 11
Registration date : 25/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 7:48 pm

żeby ten pies przybiegł, ćwoku. ;c
- myślę, że mogę na to przystać. - mrugnął do nanou, uśmiechając się lewo kącikowo i poszli i zaczynasz, si.
Powrót do góry Go down
emmanuelle
sucharek
emmanuelle


Liczba postów : 19
Registration date : 25/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 9:29 pm

a emmanuelle tradycyjnie jeździła na rowerze, obecnie tajm for brejk, obierała się o ławkę, ssąć czupa czupsa. zbojkotowała w pewien sposób święta, nie miała ochoty na kolację ze znajomymi rodziców.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 2:54 pm

nie przyszedł oglądać żadnych kwitnących wiśni i innych roślinek. siedział po prostu i gapił się przed siebie, trochę jakby go tu nie było, oj.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 2:58 pm

a delice bardzo, ale to bardzo chciała zobaczyć wiśnie. uwielbiała ten czas, kiedy płatki kwiatów opadały pięć centymetrów na sekundę, podobno. niestety, pomyliła pory roku, bo wiśnie już dawno przekwitły.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 3:01 pm

-deeeel-otrząsnął się, obudził może i pomachał do niej. miał dobrą pamięć do imion i kojarzenia ich z twarzami, był z tego dumny. miał też nadzieję, że delice nie zostawi go samego, bo samotnikiem nie był.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 3:07 pm

wystraszyła się trochę, bo nie zauważyła go wcześniej. nawet podskoczyła lekko do góry z ręką na sercu.
- cześć, tove!- odetchnęła z ulgą idąc w jego kierunku.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 3:14 pm

zaśmiał się, widząc jej podskoki-cześć-zdjął swoje różowe okulary i tak mogła obejrzeć go bez nich, co rzadko się zdarzało jeśli tove przesiadywał na świeżym powietrzu.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 3:17 pm

- naprawdę się wystraszyłam- powiedziała siadając obok niego i przyglądając się mu, potem zerknęła też na jego okulary, bo był fajne. tak, po wczorajszym wyskoczeniu łiljego z krzaków delice zapewne będzie miała jakąś traumę czy coś w tym stylu xd.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 3:19 pm

-mnie? przecież nic nie zrobiłem-uśmiechnął się znów, obracając okularami-znów masz te fajne spodnie, serio mi się podobają-pociągnął ją za nogawkę, żałując, że jego babcia wyrzucała wszystkie swoje, i swoich partnerówxd, stare ubrania.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 3:26 pm

- wiem. ale ja boje się wielu rzeczy- odparła patrząc na swoje spodnie, bo one faktycznie był fajne xd. powiedziała, że tove za to ma równie fajne okulary i że z pewnością nie są od babci xd.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 3:31 pm

-mnie nie musisz, serio-poddał się, to znaczy nie umiem tego wytłumaczyć, chodzi mi o to co zrobił rękomaxdd-okulary kupiłem kiedyś, gdy byłem w belgii, też mi się podobają-założył je z powrotem i koniec oglądania go bez.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 3:36 pm

- dobra, w takim razie już się więcej nie przestraszę jak usłyszę gdzieś za sobą swoje imię- powiedziała przyglądając się okularom. przybliżyła sie do niego i delikatnie ściągnęła mu okulary, bo też chciała chociaż przez chwilę mieć je na nosie, chociaż znając życie będzie wyglądała jak jakaś mucha z wielkimi ślepiami xd.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 3:40 pm

-obiecujesz?-przyglądał się jej wszystkim wyczynom, stwierdzając, że wszyscy wyglądają w nich dobrze, ale mimo wszystko on najlepiej. okej, pomyślał tak tylko do połowy-mogę ci takie kupić, jeśli będę jeszcze raz w belgii.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ogrody Królewskie Empty
PisanieTemat: Re: Ogrody Królewskie   Ogrody Królewskie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ogrody Królewskie
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Sztokholm :: Zielono nam-
Skocz do: