Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Starbucks

Go down 
+5
delice
melody
ronnie
nikki
mistrz
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Starbucks - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 5 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 11:16 pm

- Nie wiem co faceci widzą w ojcu chrzestnym - powiedziała na samym wstępie, bo spotkała się z wieloma facetami, którzy często cytowali ową książkę. Chociaż sama nie miała nic przeciwko temu dziełu. A tym bardziej przeciw alu paczino, który grał w filmie ojciec ch. Przyjrzała sie kilku bazgrołom na marginesie, liście zakupów i poprzestała na imieniu dziewczyny na samym końcu książki.
Powrót do góry Go down
françois
beza
françois


Liczba postów : 80
Registration date : 28/12/2008

Starbucks - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 5 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 11:20 pm

gdzieś tam, na innych ciekawych słowach, było też imię valerie, ale ciężko było je znaleźć-ja też nie wiem-pokręcił głową, przysuwając książkę do siebie. lubił też kilka innych, ale w tej najlepiej się pisało. nie miał zamiaru oczywiście nikogo o tym informować-nigdy nie oglądałem za to filmu, niedobrze.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Starbucks - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 5 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 11:24 pm

- Nie oglądałeś?! - zapytała zszokowana jakby to było jakimś przestępstwem - W takim razie musisz to jak najszybciej zrobić. I wcale sie nie chwalę że mam w domu dvd z tym filmem - uśmiechnęła się dumnie rozprostowując nogi pod stolikiem. Niechcąco go kopnęła. Ale nie jakoś przesadnie mocno. Bolały ją stopy od niewygodnych pantofli.
Powrót do góry Go down
françois
beza
françois


Liczba postów : 80
Registration date : 28/12/2008

Starbucks - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 5 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 11:27 pm

-teraz masz?-spojrzał na zegarek, kolejne zboczenie, zawsze musiał mieć zegarek na prawym nadgarstku. to coś podobnego do dziewczyn, które z niepomalowanymi paznokciami czują się jak bez ubrań-jeśli teraz, to jestem bardzo za obejrzeniem tego filmu.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Starbucks - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 5 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 11:31 pm

- Mam u siebie. Nie mam zwyczaju chodzic ze swoja cala kolekcja dvd - powiedziala patrzac na niego spod oka. - Ale skoroo chcesz to możemy iść do mnie - powiedziała i już nawet założyła swoja duza brazowa torbe vuittona na prawe ramie uprzednio chowajac do niej swoje okulary z ktorymi czula sie glupio.
Powrót do góry Go down
françois
beza
françois


Liczba postów : 80
Registration date : 28/12/2008

Starbucks - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 5 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 11:36 pm

-okej-podniósł się, wziął książkę, ołówek ii poszli, czyli tiruri, zaczynasz ty.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Starbucks - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Starbucks
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Sztokholm :: Kawiarenki-
Skocz do: