Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 El Pavo Guapo

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
matthew
sucharek
matthew


Liczba postów : 22
Registration date : 26/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 5:15 pm

- Nie. Nie lubię żelków, gumiżelków- odpowiedział z uśmiechem od ucha do ucha. - Będziesz musiała wymyślić coś lepszego- wzruszył ramionami.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 5:17 pm

Spojrzała na niego zszokowana, bo
- Kto nie lubi gumiżelków?! Wszyscy je lubią! A ja szczególnie - pokazała mu język a potem dodała - W takim razie dostaniesz buzi - roześmiała się, bo to miał być żart. CHyba. No w końcu nie znali się aż tak dobrze. Ale to co.
Powrót do góry Go down
matthew
sucharek
matthew


Liczba postów : 22
Registration date : 26/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 5:19 pm

- To jest lepsze- zaśmiał się, gdyż wiedział, że żartowała, ale on miał zamiar ten niewinny żart perfidnie wykorzystać. Poza tym, pewnie i tak nie pojedzie do Meksyku. - Nigdy nie lubiłem żelków. Nawet jako dziecko ich nie jadłem.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 5:22 pm

- Nie jesteś człowiekiem. Nie możesz nim być - powiedziała z niedowierzaniem przeciągając się, bo krzesełko zaczęło uwierać ją w dwa czy trzy kręgi kregosłupa.
Powrót do góry Go down
matthew
sucharek
matthew


Liczba postów : 22
Registration date : 26/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 5:26 pm

- Oczywiście, że jestem. Chociaż... wyglądałaś jakbyś zobaczyła ducha, kiedy przed tobą stanąłem, więc już sam nie wiem- miał o tym nie wspominać, bo pomyślał, że pewnie znów zrobi jej się głupio, ale mimo wszystko powiedział to, uśmiechając się, żeby sytuacja nie była zbyt poważna.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 5:29 pm

- Tak, oczami wyobraźni ujrzałam ciebie jako kwiożerczego potwora z tego filmu o zombie. To pewnie dlatego - pokiwała głową dmuchając w opadły płatek czerwonej róży z wazonika
Powrót do góry Go down
matthew
sucharek
matthew


Liczba postów : 22
Registration date : 26/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 5:34 pm

- Tak właśnie myślałem. Potem ten krwiożerczy potwór pomógł ci i przysiadł się do twojego stolika- odparł uśmiechając się kącikowo, wcale nie mówiąc jej o tym, że powinna się go bać, bo w gruncie rzeczy nie był straszny.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 5:37 pm

- Perspektywa tego, że w każdej chwili możesz mnie pożreć nie należy do najfajniejszych rzeczy - zaśmiała się płacąc rachunek, a potem spoglądając na zegarek. Lada chwila powinna zadzwonić jej ciotka, która kontroluje ją średnio co dwie godziny.
Powrót do góry Go down
matthew
sucharek
matthew


Liczba postów : 22
Registration date : 26/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 5:41 pm

- Czekasz na kogoś?- zapytał, gdyż to spoglądanie na zegarek nie wróżyło niczego dobrego. W sumie powinien był zapytać wcześniej, ale nawet nie pomyślał, pozatym siedzieli tu już trochę, więc to pytanie raczej nie mialo sensu. - Albo się gdzieś spieszysz?
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 5:45 pm

- Nie w sumie to... Nie - pomyślała w tym momencie o Edwardzie, który pewnie po wczorajszej rozmowie był na nią jeszcze bardziej zły - Tylko ciotka powinna zaraz zadzwonić i nie pytaj dlaczego, bo moja sytuacja jest żenująca - przewróciła oczami wyciągając komórkę i po chwili znów ją chowając do dużej brązowej torby vuittona
Powrót do góry Go down
matthew
sucharek
matthew


Liczba postów : 22
Registration date : 26/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 5:47 pm

- W takim razie nie będę pytał- powiedział uśmiechając się przyjemnie, a następnie zamilkł. W końcu jak kiedyś będzie chciała to sama mu powie, co jej leży na sercu. A rodzinie czasami lepiej nie wspominać.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 5:49 pm

- Chyba będę... Muszę już iśc. No niby nie muszę, ale nie chcę Cię zadręczać moim kiepskim towarzystwem - powiedziała z uśmiechem i wstała od stolika zaczepiając się płaszczykiem o krzesełko więc teraz próbowała się jakoś uwolnić nie robiąc już większych szkód niż zrobila
Powrót do góry Go down
matthew
sucharek
matthew


Liczba postów : 22
Registration date : 26/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 5:54 pm

- Twoje towarzystwo wcale nie było kiepskie- powiedział wstając i pomagając jej się uwolnić. - Ale ja sam muszę się już zbierać, bo obiecałem zagrać z dziadkiem w szachy- uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 5:56 pm

- W takim razie do zobaczenia. Kiedyś - kiwnęła głową ale jeszcze nie odeszła. Ubrała płaszczyk i odgarnęła włosy do tyłu by jej nie przeszkadzały.
Powrót do góry Go down
matthew
sucharek
matthew


Liczba postów : 22
Registration date : 26/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 5:59 pm

- Mhm, do zobaczenia, Valerie- powiedział zostawiając na stoliku pieniądze za kawę. Owinął szalik w okół szyi, i czekał aż Valerie wyjdzie pierwsza, bo w jego odczuciu niekulturalne byłoby gdyby to on poszedł sobie pierwszy.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 6:01 pm

- Mhm cześć. - postała jeszcze przez chwilę zastanawiając się czy poprosić o jego nr tel, ale skoro on pierwszy nie poprosił jej to pewnie nie chciał. Więc poszła przodem ku wyjściu.
Powrót do góry Go down
matthew
sucharek
matthew


Liczba postów : 22
Registration date : 26/12/2008

El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 6:02 pm

Ruszył za nią, nie pytając o numer, bo był pewien, że jeszcze się spotkają, chyba że wcześniej V. ucieknie do Meksyku. Wsiadł do taksówki i odjechał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





El Pavo Guapo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: El Pavo Guapo   El Pavo Guapo - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
El Pavo Guapo
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Sztokholm :: Kawiarenki-
Skocz do: