Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Junibacken- muzeum

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
mistrz
Superpingwin
mistrz


Liczba postów : 55
Registration date : 22/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimeSro Gru 24, 2008 12:22 am

dla fanów Astrid Lindgren.
Powrót do góry Go down
http://stockholmrpg.niceboard.net
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 7:34 pm

siedziała przed muzeum, które niestety dzisiaj zamknięto wcześniej niż zwykle, a ona była źle poinformowana. chciała zobaczyć, co jest tam ciekawego, bo mimo że nie była już dzieckiem to jednak lubiła kiedyś Astrid, nie.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 7:38 pm

a on szedł, paląc papierosy, których nie lubił ale nie jego wina że je palił, nałóg to nałóg. miał rozwiązane sznurowadła i rozpiętą kurtkę a było zero stopni, powiedzmy. zatrzymał się obok delice, żeby zapalić kolejnego papierosa.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 7:41 pm

ona z racji tego, że miała dobre serce postanowiła poinformować go o rozwiązanych sznurowadłach, chociaż zapewne wiedział.
- zaraz się przewrócisz- odparła więc wskazując ręką na jego buty. przynajmniej powiedziała to w miły sposób, a nie tak jak ten babsztyl co na mnie nakrzyczał kiedyś na przystanku autobusowym ;c
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 7:45 pm

pocieszam cię xdd. nie zapalił papierosa, bo skupił się na delice, a potem na swoich sznurowadłach-aa, jasne-usiadł obok i zawiązał buty-dzięki-wyciągnął nogi przed siebie i zapalił papierossa.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 7:48 pm

- nie ma za co- wzruszyła ramionami, bo to w końcu nic wielkiego. następne wyciągnęła rękę tuż przed jego nos, bo też miała ochotę na papierosa, a niestety jej właśnie się skończyły. z tego wynika tylko jedno: że za dużo pali.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 7:53 pm

-chcesz?-nie widział wielu palących dziewczyn. może dlatego, że interesował się papierosami, nie tym, kto je pali. wyciągnął więc paczkę z kieszeni i skierował w stronę delice. nie chciał oddawać jej swojego. poza tym, pneumokoki, czy coś.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 7:58 pm

- chcę- odpowiedziała zabierając od niego paczkę, z której wydobyła jednego papierosa, a resztę oczywiście mu oddała plus podziękowała. zajrzała do torebki, w poszukiwaniu swojej czerwonej zapalniczki, którą zaraz znalazła.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 8:04 pm

wepchnął paczkę do kieszeni-co tu robisz?-to go naprawdę interesowało, co może być w sumie dziwne-i skąd masz takie fajne spodnie-to już mniej dziwne. przyglądał się jej uważnie, oczekując jakiejś niesamowicie zaskakującej i powalającej z nóg odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 8:08 pm

- kiedy byłam mała lubiłam Astrid, a wstyd się przyznać nigdy nie byłam w tym muzeum- powiedziała, chociaż prawdą jest że tak naprawdę Astrid lubi dalej, nie wiem może sentyment czy coś. - co do spodni są po mojej babci xdd- powiedziała drapiąc się po głowie z dość niewyraźną miną, no bo spodnie po babci? ;d
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 8:14 pm

-nigdy jej nie lubiłem. nienawidzę pippi-nie chciał być niemiły dla delice, tylko powiedział co uważał, niech się nie obraża xd-ciągle mnie nią katowali. masz fajną babcię, żyje jeszcze?-znów nie był niemiły, po prostu jego babcia nie żyła od kilku lat.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 8:18 pm

- nie. zmarła dwa lata temu- odpowiedziała przyglądając się mu, a następnie wydęła usta. - w sumie, to za pippi tez nie przepadałam. ale zawsze podobały mi się jej włosy- dodała. tak naprawdę to liczyła, że w muzeum będzie miniaturowe bullerbyn czy coś w ten deseń xd.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 8:24 pm

bullerbyn nie czytał, może zmieniłby stosunek do astrid gdyby delice dała mu dzieci... w sensie że z bullerbyn xd-mogę pożyczyć ci mojej, jest dzieckiem kwiatem i tak dalej-zaśmiał się, bo naprawdę kochał swoją babcię, taki rodzinny był xd.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 8:29 pm

a czy przypadkiem nie pisałaś, że jego babcia nie żyje? xddd
- chcesz się pozbyć własnej babci?- wycelowała palcem wprost w jego czoło. - nieładnie, wiesz?- zachichotała, ale nie jak doda czy ktoś w tym stylu, nie.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 8:33 pm

xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd okej sori xdd mało pamiętam xd brak pamięci krótkotrwałej xd. w takim razie jedna babcia nie żyła xd-nie, dlaczego-zaśmiał się znów, gasząc papierosa-lubi towarzystwo.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 8:38 pm

xdddd - hm, no może i tak- odparła, choć nie dokońca mu wierzyła, bo nie była naiwna jak alicja z krainy czarów. w końcu jest delicją, a nie alicją. - w takim razie, kiedyś mi jej pożyczysz, kiedy będzie mi brakowało towarzystwa. ale mam nadzieję, że twoja babcia nie nosi sztucznej szczęki i nie moczy jej w kubku do kawy, prawda?- zapytała z nadzieją w głosie i w oczach też.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 8:43 pm

-nie. ma wspaniałe, piękne zęby-xdd zapalił kolejnego papierosa-ale ma chyba obecnie faceta, więc na razie nie masz szans. zadzwoń do niej dopiero, kiedy będzie przeżywała załamanie-odwrócił głowę w jej stronę i przyglądał się chwilę.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 8:46 pm

przez to jego przyglądanie pomyślała nawet że pewnie jest brudna, ale potem uznała, że to jednak niemożliwe, w końcu się myje xd - co ma do tego jej facet?- zmarszczyła nos. - nie będzie miała dla mnie nawet 15 minut, tak? to może, ty zajmiesz się jej facetem! xd- miała na myśli to, że ona spędzi trochę czasu z jego babcią, a on w tym czasie pozbędzie się jej kochasia na jakiś czas.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 8:52 pm

-jest w nim zakochana i nie odstępuje go na krok-pokręcił głową. babcia cecilia była zakochana milionowy raz. jego ojciec urodził się w wyniku osiemnastego takiego zakochania, więcej dzieci nie miała-więc raczej nic nam z tego nie wyjdzie.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 8:55 pm

- kiepsko- pokręciła głową w prawo i lewo. - a co z twoim dziadkiem?- zapytała, bo miała nadzieję, że może gdzieś tam sobie żyje takie drugie dziecko kwiatów jak jego babcia, tylko że sa po rozwodzie.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 9:01 pm

-mój dziadek?-zastanowił się nawet-w sumie nie wiem, najprawdopodobniej nie żyje. albo ma rodzinę, albo, co jest możliwe znając moją babcię i jej niesamowitą intuicję z której nie korzysta, jest właścicielem jakiejś ogromnej firmy i ma zajebiście dużo pieniędzy-zgasił papierosa i wepchnął ręce do kieszeni.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 9:09 pm

- mhm. rozumiem- przygasła trochę, bo liczyła na jakieś dziecko kwiatów w okolicy. a on nie wyglądał na takiego jak jego babcia, no chyba że ma jakąś drugą skrywaną nature xd. wyprostowała nogi i położyła dłonie na kolanach.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 9:14 pm

-masz zwierzę?-przyglądał się swoim butom-i jak masz na imię-przypomniał sobie, że jeszcze o to nie zapytał. czyli najwyższa pora. poza tym, robiło mu się coraz zimniej.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 9:19 pm

- nie mam. zwierzęta może i są miłe, ale to nie zabawki, więc trzeba im poświęcać trochę czasu- stwierdziła. - no, a tak w ogole to delice jestem- wyciągnęła do niego rękę, chociaż nie miała zbytnio ochoty, bo w kieszeni było cieplej xd.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitimePią Gru 26, 2008 9:24 pm

-tove-podał!-ja nie mam zwierząt. chociaż w sumie chciałbym mieć takiego psa-pokiwał głową, chowając rękę do kieszeni-idźmy, teraz, na jakąś kawę, herbatę, albo cokolwiek-czuł, że zaraz zamarznie. i nie był pewien czy: jeden. nie przymarzł do stopni, dwa: czy jakaś kawiarnia, restauracja będzie otwarta. święta.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Junibacken- muzeum Empty
PisanieTemat: Re: Junibacken- muzeum   Junibacken- muzeum Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Junibacken- muzeum
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Moderna Museet - Muzeum Sztuki Współczesnej

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Sztokholm :: Kultura-
Skocz do: