Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kungliga Slottet- Pałac Królewski

Go down 
+2
michelle
mistrz
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
michelle
beza
michelle


Liczba postów : 94
Registration date : 25/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 8:34 pm

-to dobrze, czy raczej nie? - zapytała, bo była ciekawa jakie są kryteria oceny fransła. nie powiem, że jej to nie zaniepokoiło. a jeśli był jakimś seryjnym mordercą albo psychopatą i teraz zaprowadzi ją w ciemne miejsce, albo do swojego domu na obrzeżach miasta a potem rozetnie jej klatkę piersiową, spuści krew i wyjmie wnętrzności rozrzucając je po polu kukurydzy? pozdrawiam czarną dalię, mniej więcej.
Powrót do góry Go down
françois
beza
françois


Liczba postów : 80
Registration date : 28/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 8:39 pm

-moim skromnym zdaniem, bardzo dobrze-pokiwał głową, uśmiechając się lewym kącikiem, co spowodowało uwidocznienie blizny. nigdy się jej nie wstydził, była jego znakiem rozpoznawczym. jeśli ktoś nie wiedział jak się nazywa, mówił, że ten uroczy chłoptaś z blizną na lewym policzku. i wiadomo, że chodzi o fransa.
Powrót do góry Go down
michelle
beza
michelle


Liczba postów : 94
Registration date : 25/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 8:46 pm

no mnie strasznie kręci jego blizna. mathias ma podobną.
-uf, okej. już zaczynałam się martwić, że będziesz musiał mnie wyeliminować w związku z brakiem podobieństwa do jakiejkolwiek znanej ci osoby - wyszczerzyła się, aczkolwiek nie nazbyt szeroko, bo nie wypada. w końcu wyjęła ręce z jego kieszeni i splotła je na fransowym karku - hmmm.
Powrót do góry Go down
françois
beza
françois


Liczba postów : 80
Registration date : 28/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 8:56 pm

-już ci nie zimno?-uśmiechnął się znów, tym razem na krótko-kupię ci rękawiczki, ale możesz tak stać, ciepło mi w kark-objął ją nad tyłkiem i tak stał, ciągle się gapiąc-nie miałem zamiaru cię dyskwalifikować, serio. nie lubię osób próbujących coś ze sobą zrobić w tym kierunku.
Powrót do góry Go down
michelle
beza
michelle


Liczba postów : 94
Registration date : 25/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:05 pm

-osób ze skłonnościami do autodestrukcji? - zapytała, nie bardzo wiedząc o co mu chodzi. przy okazji masowała jego kręgi, lekko wystjące, kciukiem i było jej całkiem sympatycznie w związku z niezmienną bliskością ze strony fransła - będziemy tu tak stać? odmrozisz sobie nos - i niewiele myśląc nad tym co robi, wspięła się na palce i cmoknęła go przelotnie w ów nos.
Powrót do góry Go down
françois
beza
françois


Liczba postów : 80
Registration date : 28/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:11 pm

-można to tak nazwać-pokiwał głową-już mi cieplej, możemy iść gdzieś, gdziekolwiek. możesz nawet wybrać-jako nie_szwed nie lubił wybierać miejsc. albo było mu wszystko jedno. więc poszli? i zacznij.
Powrót do góry Go down
nanou
herbatnik
nanou


Liczba postów : 32
Registration date : 25/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 8:44 pm

nanou matka dwu letniej suczki - grace , rasy maltanczyk pewnie spacerowała gdzies przed owym pałacem tó i ówdzie.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 8:48 pm

Stał oparty o jakąś latarnię i właśnie zapalał marlboro. Kiedy to zrobił zaciągnął się z ulgą. Próbował rzucić. Wytrzymał jedynie 5 godzin. Wsunął pomiętą paczkę razem z zapalniczką do kieszeni płaszcza i przestąpił z nogi na nogę
Powrót do góry Go down
nanou
herbatnik
nanou


Liczba postów : 32
Registration date : 25/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 8:51 pm

ah, a mi się przypomniało o piątej nad ranem przypomniało że miałam rzucic palenie, coś czułam, że mi to nie wyjdzie! - czesc william! - wbiła delikatnie palec w jegpo ramie przy czym musnęła delikatnie oba policzki należace do owego.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 8:55 pm

- Nanou! - Cóż. Był zaskoczony tym spotkaniem. W sumie wieki jej nie widział - Wyglądasz jszcze piekniej niz zwykle - uśmiechnal sie w ten swoj blyskotliwy sposob i spojrzał na psa. Nienawidzil zwierzat. I z wzajemnoscia. Mial nadzieje, że suczka nie nasika mu na nowego buta.
Powrót do góry Go down
nanou
herbatnik
nanou


Liczba postów : 32
Registration date : 25/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 8:58 pm

Mam dzikie wrażenie, że to zrobi w najbardziej nie oczekiwanym momencie, tódzież w nie odpowiedznim, wszystko jedno. - Wiem, dziękuję. - oblizała spierzchnięte usta wsuwając dłonie do granatowego płaszczyka. - Ale wiesz co Ci powiem mój miły? Wcale się nie zmieniłeś.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:00 pm

- Aha! I tu się mylisz! - spojrzał na nią tajemniczo i tu nastapila chwila milczenia jakby mialy pojawic sie jakies fanfary - Mam dziewczyne! - pochwalil sie dumnie wypinajac piers ktora do tej pory byla wklesnieta przez to, ze stal zgarbiony. To nic, że dziewczyna była na niby. Znaczy się dziewczyna był prawdziwa ale zwiazek na niby. Chyba.
Powrót do góry Go down
nanou
herbatnik
nanou


Liczba postów : 32
Registration date : 25/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:04 pm

Czemuż to na niby? hę? - Tak? Biedna, mimo wszystko bała bym się że spiąc z tobą nie przeżyje orgazmu, bądz dostane takowego ogromnego że odrazu moje serce wysiącie. - zacmokała na małą włochatą suczkę . - A znam tę, powinnam w tym miejscu chyba powiedziec szczęsciarę?
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:10 pm

Bo to niby powiedziane w zartach o tym zwiazku czy co tam. No niewazne.
- Biedna nie. Jest najwieksza szczesciara jaka znam. A ja jestem najlepszym co jej sie prztrafilo w zyciu - tak mial bardzo wysokie mniemanie o sobie. Skrzywil sie gdy ucalowala psa. Jakby oczami wyobrazni dostrzegl jakies zarazki na jej wargach - Jacquelina. Tak ma na imie.
Powrót do góry Go down
nanou
herbatnik
nanou


Liczba postów : 32
Registration date : 25/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:16 pm

Oja tak mącisz że zupełnie nie wiem o co chodzi . - Powiem Ci tak w zaufaniu William, że siędząc w ciepłej brazyli uwodził mnie przystojny brazylijczyk i w brew pozorom był podobny do Ciebie. - zachichotała, wzrokiem szukając suszki, która na pewno warczała na niego, tak czy nie, nie czy tak? - długo mam jeszcze czekac, aż mnie zaprosisz na drinka! - wbiła mu serdeczny palec w ramie ;o
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:21 pm

Tak. Warczała. Pewnie tak.
- Brazylia jest przereklamowana - powiedział, bo był tam juz kilka razy i aktualnie nie wzbudza w nim żadnych emocji - I skoro tak prosisz to zapraszam Cie na drinka. - powiedział obojętnie - Tylko nie dźgaj mnie juz więcej, okej? - uśmiechnął się i objął w talii idac na drinka wiec
Powrót do góry Go down
nanou
herbatnik
nanou


Liczba postów : 32
Registration date : 25/12/2008

Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:25 pm

- Podobnie jak ty i twoja dziewczyna! - musnęła delikarnie oba policzki williama, i zniknęła w dziwnych okolicznościach, dodam nawet że sucka zniknęła razem z nią.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kungliga Slottet- Pałac Królewski   Kungliga Slottet- Pałac Królewski - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kungliga Slottet- Pałac Królewski
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Sztokholm :: Z tego słynie Sztokholm-
Skocz do: