Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gingerbread

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Gingerbread - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:36 pm

Wzięła jednego i czekała aż ezm jej podpali.
- Nie jestesmy juz tymi beztroskimi szesnastolatkami - zauwazyla - Teraz musimy byc odpowiedzialne bo wkraczamy w dorosle zycie - mowila jak jakis psycholog, ktorym zreszta chciala zostac, ale jej przeznaczeniem jest prowadzic rodzinny interes w Norwegii
Powrót do góry Go down
esme
herbatnik
esme


Liczba postów : 44
Registration date : 28/12/2008

Gingerbread - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:39 pm

Podpaliła papierosa srebrnym zippo, sama też zapaliła.
- Tak, dokładnie. Nie chcę jeszcze wychodzić za mąż. Nie chcę też wychowywać gromadki dzieci. Nie mam nawet ochoty pracować. Nic. - powiedziała zdesperowana. Zdecydowanie z nią było coś nie tak. Zaciągnęła się papierosem.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Gingerbread - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:46 pm

- Tyle, że pracowac nie musisz. Jestes ustawiona do konca zycia - powiedziala, bo przeciez jej rodzina dysponowala ogromnym majatkiem. - Co do dzieci... Są wstrętne. - wzdrygnela sie na sama mysl o tym ze moze jej cos wychodzic tam z pomiedzy nog
Powrót do góry Go down
esme
herbatnik
esme


Liczba postów : 44
Registration date : 28/12/2008

Gingerbread - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:54 pm

- Jak tak dalej pójdzie to rodzice mnie wydziedziczą. Nie umiem zajmować się dziećmi. Kiedyś upuściłam swoją siostrzenicę. - wyznała ze śmiechem. W tej chwili to było nawet zabawne. - Zdecydowanie nie mam podejścia. Wybacz muszę uciekać, rodzicie ciągną mnie na kolejną nudną wystawę do muzeum. - ucałowała ją na pożegnanie i wyszła z klubu.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Gingerbread - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:55 pm

Pożegnala sie z nia skinieniem i wypatrywala ofiary dzisiejszej nocy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gingerbread - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gingerbread
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Sztokholm :: Nocne zabawy-
Skocz do: