Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Deep

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
mistrz
Superpingwin
mistrz


Liczba postów : 55
Registration date : 22/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Deep   Deep Icon_minitimeSro Gru 24, 2008 12:56 am

Powrót do góry Go down
http://stockholmrpg.niceboard.net
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 8:06 pm

Przyturlał się do klubu w własną butelką danielsa. Powitał trzech znajomych i dziesięć innych przypadkowych osób a na koniec postawił wszystkim kolejkę jakiegoś drinka. Wyglądał jak siedem nieszczęść z potarganymi włosami i wpuszczoną w spodnie do połowy białą koszulą z podwiniętymi rękawami. Tragicznie aczkolwiek uroczo
Powrót do góry Go down
siri
pierniczek
siri


Liczba postów : 125
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 8:14 pm

siedziała przy barze, paląc różowe papierosy i gapiąc się na kelnera, który podawał jej drinka. no i nudziła się okropnie, niedobrze.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 8:21 pm

Odstawił pustą butelkę na bar i rozejrzał sie dookoła swojego miejsca pobytu. Dostrzegł Siri. Znał ją. Nie wiem skąd. Może z nart w Alpach. Wyprostował się zmierzwił i tak poczochrane włosy i podszedł szelmowskim krokiem do niej depcząc po drodze jakiegoś faceta i jego partnerkę.
- Siiiiiiiiiri - wymruczał stojąc tuż za nią
Powrót do góry Go down
siri
pierniczek
siri


Liczba postów : 125
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 8:28 pm

odwróciła szybko głowę, zrzucając dłonią paczkę papierosów-łil!-uśmiechnęła się, stęskniona za łiliamem iiii ogólnie za łiliamem. z całej tej radości pocałowała go w lewy kącik ust, może bardziej w policzek.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 8:31 pm

- Oh! Też tęskniłem mała - uśmiechnął szeroko się dotykając policzkokącik ust zimną dłonią. Potem spojrzał na papierosy, które leżały pod barem - Spadły - powiedział po chwili ale nie zaryzykował próby ich podniesienia. Mógł stracić równowagę.
Powrót do góry Go down
siri
pierniczek
siri


Liczba postów : 125
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 8:37 pm

-tak dawno cię nie widziałam!-zgasiła papierosa i odwróciła się w jego stronę, uśmiechając się. zauważyła, że łiliam do najtrzeźwiejszych nie należał, na pewno nie w tym momencie, ale nie zamierzała mu tego wytykać. zamiast tego, wyjrzała zza niego dyskretnie, czy nie goni go żadna z jego dziewczyn.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 8:41 pm

- Tęskniłaś tak bardzo jak ja? - zapytał z tym swoim cwanym uśmieszkiem i objął ją w talii. Była taka chuda, ale teraz nie zaprzątał sobie tym głowy wspomniał tylko coś na temat tego, że chyba schudła.
Powrót do góry Go down
siri
pierniczek
siri


Liczba postów : 125
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 8:47 pm

-aha, bardzo-zaśmiała się, obejmując go i drapiąc w kark-wcale nie schudłam, uspokój się-sam był niewiele grubszy. to znaczy niewiele grubszy od tych wszystkich anorektycznych chłopców, tak przynajmniej mi się wydaje, nie mógł być inny.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 8:51 pm

I nie był. Był wychudzony. Bardzo.
- Kochasz mnie? - zapytał z nagłego przypływu miłości. Poza tym bawił się jej żebrami. W sensie dotykał każdego bo były niesamowicie wyczuwalne. Miał ochotę w tym momencie ją dokarmić.
Powrót do góry Go down
siri
pierniczek
siri


Liczba postów : 125
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 8:56 pm

w sumie szwedzi zawsze kojarzyli mi się z chudością, może są tacy, nie wiem. nie wierciła się zbyt, ani nie śmiała, bo nie miała żadnych łaskotek, czy innych niepotrzebnych atrakcji jeśli chodzi o żebra-jasne-jednak się zaśmiała. poczochrała mu włosy i pocałowała znów w kącik, tym razem prawy-na pewno bardziej niż ty mnie, łiliam.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 9:03 pm

Spojrzał na nią uważnie.
- Jesteś jedyną! - powiedział i potknął się o własną stopę dlatego na moment zarzuciło go na prawo ale już po chwili się wyprostował. Zamówił martini dla siebie i Siri. Wręczy jej kieliszek i ciągnął dlaej - Jedyną kobietą, która ma tak fajne żebra. I kochaaaam Cię. Pójdziesz ze mną do łóżka? - zapytał unosząc brwi a oczy i tak miał cienkie jak u japonczyka
Powrót do góry Go down
siri
pierniczek
siri


Liczba postów : 125
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 9:10 pm

zaśmiała się cicho-łiliam, nie poradzisz sobie dzisiaj z niczym-napiła się, a potem odstawiając kieliszek zagryzła dolną wargę, licząc, że łil nie będzie niczego pamiętał i się zbyt nie obrazi-ja wiem, najjedyńszą i najlepszą-nie mogła mu uwierzyć, ale strasznie ją to śmieszyło.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 9:20 pm

- Poradze sobie! - wypial dumnie piers i udal ze wcale nie jest pijany nawe chcial zrobic jaksolke ale skonczylo sie na jaskolce na barze - Przepraszam - powiedzial bo zbil dwa kieliszki - Nie wiesz jakie drzemia we mnie poklady energii jeszcze - powiedzial calkiem powaznie i nie do konca wiedzial czemu sie siri smieje - Nie smiej sie - uszczypnal ja delikatnie w bok. Chcial w pupe. Nie wyszlo
Powrót do góry Go down
siri
pierniczek
siri


Liczba postów : 125
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 9:27 pm

-ochryste, łil, uważaj-złapała go za łokieć-mhm, nie wątpię że sobie poradzisz. zawsze radzisz sobie ze wszystkim-pogłaskała go po głowie-nie szczyp mnie-zaśmiała się znów. nie potrafiła zachowywać się inaczej, widząc łiliama i jego wyczyny.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 9:33 pm

Pokazał do spłoszonego barmana, ze mimo wszystko wszystko z nim okej.
- Kurczę Siri jestem zmęczony jak cholera. Jakbym orał w ziemi pół dnia. A byłem tylko na golfie. I piłem z kumplami dziadka danielsa. - ociezala glowa opadła mu na ramie siri totez sie do niej przytulil stwierdzajac ze jest mila w dotyku
Powrót do góry Go down
siri
pierniczek
siri


Liczba postów : 125
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 9:37 pm

-widocznie powinieneś leżeć ciągle na kanapie, oglądać jakieś mtv i zapraszać dziadka i kolegów do domu-pogłasakała go po włosach zjeżdżając aż do karku i tam zatrzymując rękę-nie uśniesz? nie zaniosę cię do domu-mimo tego, że był kompletnie pijany, trochę się, nie rozczuliła bez przesady, ale coś w okolicach.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 9:41 pm

-Ale odprowadzisz? - spojrzał na nią z nadzieją w oczach. Nadzieją przez duże N. Można było tam prócz narysowanych dolarów dostrzec napis nadzijea. - A co jeśli napadnie mnie superman i skopie mi tylek? Widzialas jakie w ostatnim filmie mial obcisle rajtuzy? Nie wiem gdzie on penisa zmiescil - wzruszyl zdziwiony ramionami
Powrót do góry Go down
siri
pierniczek
siri


Liczba postów : 125
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 9:45 pm

-superman nie ma penisa. zrobili to po tym, jak zgwałcił jakieś nieletnie francuskie dziewczyny. tak, odprowadzę-mógł być więc pewny, że superman go nie zgwałci, gorzej ze skopaniem tyłka, a siri nie mogłaby go nawet obronić, biedny trochę-z kim tu przyszedłeś?-ciągle ją to ciekawiło.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 9:49 pm

- Tutaj? Sam. Z danielsem - wyszczerzyl sie - Tak dobrze myslisz. Moje dziewoje zostawilem w innym klubie. - zaśmiał się i zaczal sie powoli zbierac, bo dopiero teraz sobie uswiadomil ze brak mu sil na dzisiejsze imprezowanie
Powrót do góry Go down
siri
pierniczek
siri


Liczba postów : 125
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 9:53 pm

-łiliam? sam?! nie wierzę-ześlizgnęła się zgrabnie z krzesełka i zebrała paczkę papierosów. wyprostowała się i złapała łiliama za łokieć. wolała to, od pomagania mu wstać, gdyby stracił równowagę. no i czekała.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 9:55 pm

- Nie sam. Teraz z tobą - ucałował jej wargi. Były miękkie i samkowały trochę nikotyną. Poszli.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Deep Empty
PisanieTemat: Re: Deep   Deep Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Deep
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Sztokholm :: Nocne zabawy-
Skocz do: