Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 delice

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: delice   delice Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 7:17 pm

Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 12:46 am

zapewne wszystkie kawiarnie był już zamknięte, bo inni tez chca mieć święta xd. przyszli więc do domu delice.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 12:50 am

stał przed drzwiami, czekając aż go wpuści. zapiął nawet kurtkę, bo nie jest aż taki twardy-mieszkasz sama? czy z rodzicami?-mogła mieszkać z milionem innych osób, ale nie chciało mu się wymieniać.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 12:53 am

- z ojcem i jego żoną- powiedziała próbując trafic kluczem do zamka, co niezbyt jej się udawało. ale w końcu jednak się udało, nie mogła pozwolić by tutaj zamarzli. otworzyła więc i wpuściła go do środka.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 12:57 am

wszedł więc za nią i zamknął drzwi-są tutaj?-nie lubił poznawać czyichś rodziców. był rodzinny, pisałam to już chyba, ale bez przesady. powiesił kurtkę, rozglądając się i nasłuchując.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 1:01 am

gdyby byli to z pewnością, by go tutaj nie zaprosiła. jej mamuśka numer dwa nie była zbyt towarzyską osobą. - oczywiście, że nie. postanowili spędzić święta w norwegii- odparła może nieco zawiedziona tym, że z nimi nie pojechała. chociaż z drugiej strony od rodziny też czasem trzeba odpocząć.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 1:08 am

-to dobrze-stanął normalnie, nie czając się. okej, żartuję, wcale się nie czaił-masz coś do picia? kawę?-nie był szaleńcem, kawa na niego nie działała. wszedł dalej za nią i usiadł na krześle, albo kanapie, w zależności od tego, gdzie byli.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 1:11 am

- mhm, zaraz przygotuję- powiedziała znikając gdzieś, a raczej poszła do kuchni. byli w salonie, bo nie lubiła przyjmować gości w kuchni, mieli niewygodne krzesła xd. wróciła za chwilę z kawą dla niego i z zieloną herbatą dla siebie plus pierniczkami, które sama kupiła xd.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 1:19 am

-dzięki-napił się, nawet nie parząc. bo tove jest twardy, czy coś-pierniki! kocham pierniki-i jestem głodny, dokończył w myślach. wziął jednego i pożarł. chociaż pożarł to złe słowoxd-dobre, gdzie kupiłaś?-strasznie dużo zadaje pytań.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 1:23 am

- w sklepiku na rogu- zawsze tam kupowała pieczywo i ciastka, bo tak się juz przyzwyczaiła, z pewnością dlatego, że nie musiała daleko wychodzić xd. - też lubię pierniczki- dodała odgryzając głowę piernikowemu bałwanowi.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 1:26 am

-nie widziałem tam pierników-mówił o swoim sklepiku na rogu, przyglądając się bałwanowi bez głowy-ja zawsze zaczynam od rąk, na przykład w piernikach-w żelkach-misiach zjadał najpierw dupkę misia. ale to zachował dla siebie. stwierdził, że wyjdzie na jeszcze gorszego kretyna, niż wyszedł teraz, ale niepoprawnie..xd.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 1:30 am

- ale zauważ, że ten bałwan nie ma rąk xd!- spostrzegła pokazując mu dokładnie pierniczek. - jesteś ślepy, tove! oczywiście, że są pierniczki i wszystkie inne ciastka- powiedziała wymądrzając się trochę, chociaż nie wiedziała, że on mówi o swoim sklepiku na rogu.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 1:36 am

-a, nie ma rąk-pokiwał głową w zamyśleniu-wcale nie jestem ślepy! kilka razy nawet pytałem 'dzień dobry, są pierniczki?'-chciałam napisać czy zastałem pierniczkixd-i ten facet zawsze odpowiadał że nie ma. może mnie nienawidzi-napił się kawy, rozpaczając na swoim losem. okej, żartuję.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 1:40 am

- hej! ale w moim sklepiku na rogu zawsze sprzedaje miła pani! faceta nigdy tam nie było. ale wiesz, jestem pewna że on cię okłamuje. w każdym sklepie są pierniczki- pokiwała głową, bo w końcu pierniki są popularne, więc jak mogłoby ich nie być. zastałem pierniczki xdddd
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 1:44 am

-on mnie nienawidzi.. podaj mi adres do tego sklepiku na rogu, w którym są pierniczki. babcia się ucieszy-pokiwał energicznie głową, odstawiając kubek na stolik i zapychając się piernikiem. jest facetem, ale czasem ma podzielną uwagę.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 1:47 am

podała mu więc ten adres, chociaż pewnie i tak go nie zapamięta xd.
- ten facet wcale nie musi od razu cię nienawidzić. w sumie, chyba nawet nie ma powodu, prawda?- zapytała, bo nie podejrzewała, że tove mógł zrobić coś okropnego temu sprzedawcy, no chyba że to były jego babci czy coś.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 1:53 am

-nie ma-pokiwał głową, zupełnie się z nią zgadzając-może nienawidzi mojej rodziny, albo siostry-siostry nie uważał za rodzinę, więc jej mógł nienawidzić. chociaż wpadło mu do głowy, że może jego babcia zaliczyła go kiedyś i rzuciła, kiedy on chciał się jej oświadczać.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitimeSob Gru 27, 2008 1:55 am

mhm, ta ostatnia opcja wydała się być w miarę sensowna. delice poleciła mu zmianę sklepu, bo chyba nic innego nie dało się w tej sytuacji zrobić. i wybacz, ale ja idę, bo już nie widzę na oczy xd.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





delice Empty
PisanieTemat: Re: delice   delice Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
delice
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Delice
» delice

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Postacie :: Domy i apartamenty-
Skocz do: