Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gingerbread

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
mistrz
Superpingwin
mistrz


Liczba postów : 55
Registration date : 22/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeSro Gru 24, 2008 4:12 pm

Jeśli liczyliśmy na nowoczesną prostotę, to ten klub mile nas zaskoczy. Nowoczesny- owszem. Prostota- niekoniecznie. Muzyka z każdego zakątka świata.
Powrót do góry Go down
http://stockholmrpg.niceboard.net
nikki
pierniczek
nikki


Male Liczba postów : 156
Age : 32
Registration date : 25/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:33 pm

nikki przyszła do klubu bez powodu. z nikim się nie umówiła ani nic. nawet nie liczyła że kogoś znajomego spotka. usiadła przy stoliku bo nie lubiła zapachu starych, tanich fajek ze sklepu zza rogu które palili faceci siedzący przy barze. zamówiła mocnego drinka i bawiła się szklaną popielniczką którą wcześniej kazała przystojnemu barmanowi wyczyścić. najwyraźniej poznał ją z reklamy bo wypolerował ją na błysk.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:36 pm

masz elyse taylor na avwku czy mi sie tylko wydaje? xp

Siedział struty przy barze bawiąc się zapalniczką zipo z nadrukowanym dziwnym wzorem nad którym pewnie teraz rozmyślał. CHyba stracił wszelkie chęci na zabawę z alkoholem i panienkami.
Powrót do góry Go down
nikki
pierniczek
nikki


Male Liczba postów : 156
Age : 32
Registration date : 25/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:40 pm

nie wydaje ci się. ;d

wcale nie zauważyła williama bo jak już wspomniała przy barze zazwyczaj siedzieli starzy faceci czekając na cud. dopiero gdy podeszła do baru poprosic o zapalniczkę zauważyła go. uśmiechnęła się do niego i wróciła na swoje miejsce.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:45 pm

/kocham ją <3

A on czuł, że się starzeje, że staje się jednym z kumpli dziadka z klubu seniorów. Cieszył się, że nie dokucza mu prostata, ale stetryczał. Podążył oczywiście wzrokiem za Nikki, bo rozumu nie postradał póki co. Wstał z krzesełka, wsunął dłonie w kieszeni jeansów, które nawiasem mówiąc spadały mu z tyłka i podszedł do miejsca gdzie siedziała Nikki. Uśmiechnął się nieśmiało jak nie on.
Powrót do góry Go down
nikki
pierniczek
nikki


Male Liczba postów : 156
Age : 32
Registration date : 25/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:49 pm

podniosła głowę znad gazety którą czytała.
-hej. chcesz się przysiąść ?-zapytała wskazując na krzesło koło niej. aż zdziwiło ją jej zachowanie. na pewno w innym przypadku odburknęła by aby spadał.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:52 pm

Pokiwał głową i przysiadł się. Co się z nim działo? NAwet nie raczył się odezwać mając obok siebie taką dziewczynę.
- Co czytasz? - zapytał a potem spuścił głowę, bo błyskotliwe to nie było skoro kolorowa okładka aż raziła go w oczy
Powrót do góry Go down
nikki
pierniczek
nikki


Male Liczba postów : 156
Age : 32
Registration date : 25/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:55 pm

-wszystko czego nie wiem na swój temat-uśmiechnęła się pod nosem - serio, gazety wiedzą więcej niż ja. w 1 % jest to nawet prawda. ale ta nie ma nawet grosza prawdy-dodała i schowała ją do swojej torby. -nikki jestem-uśmiechnęła się po raz 4 dzisiaj.
Powrót do góry Go down
william
beza
william


Liczba postów : 114
Registration date : 26/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 9:58 pm

- Tak. - pokiwał głową mrużąc oczy - AHa. Łiliam - powiedział jakby dopiero teraz załapał, że też należy sie przedstawić - Wybacz. Ale muszę nakarmić psa - powiedział i szybko się ulotnił, bo ide na film, a nie ma sensu zebym cie przetrzymywala ;3
Powrót do góry Go down
nikki
pierniczek
nikki


Male Liczba postów : 156
Age : 32
Registration date : 25/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 10:00 pm

a jaki film ;d ?

-aha. okej -zdążyła powiedziec. . no cóż. szybko się ulotnił . ;d wystraszył się jej ? trudno -pomyśłała. zapłaciła kelnorowi i wyszła.
Powrót do góry Go down
esme
herbatnik
esme


Liczba postów : 44
Registration date : 28/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 8:32 pm

Siedziała na skórzanej czarnej kanapie i popijała martini bianco.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 8:36 pm

Weszła do klubu przeczesując palcami długie zmierzwione przez wiatr włosy i wzrokiem szukała Esme. Kiedy tylką ją dostrzegł znikła w tłumie tańczących a gdy się wynurzyła z szerokim uśmiechem ucałowała oba policzki ezm.
- Nawet nie wiesz jak tęskniłam głupku! - roześmiała się opadając na kanapę.
Powrót do góry Go down
esme
herbatnik
esme


Liczba postów : 44
Registration date : 28/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 8:41 pm

- Kłamiesz! Ja bardziej tęskniłam, wiesz jak nienawidzę samotności. Właściwie co się z tobą działo przez ten czas? - zapytała przyglądając się v. pewnie poznała kogoś i nie miała już czasu dla starej przyjaciółki. Napiła się martini.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 8:43 pm

- Najpierw była w Norewgii u mojej popieprzonej matki a potem kilka miłosnych zawirowań - mrugnęła prawym, albo może lewym okiem porozumiewawczo i wyciągnęła nogi przed siebie opierajac korek jednego o czubek drugiego pantofla - A gdzie Ty się podziewałaś? Po twoim zniknięciu krążyły różne plotki - przyznała szczerze ściszając głos. Zamówiła cosmo.
Powrót do góry Go down
esme
herbatnik
esme


Liczba postów : 44
Registration date : 28/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 8:47 pm

- Wyjechałam na trochę do Francji, musiałam odpocząć. Poza tym przeżywam kryzys! - powiedziała ze śmiechem, bawiąc się miniaturową parasolką od drinka. - Jaki plotki? Wiem, mój nagły wyjazd mógł wyglądać dziwnie.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 8:51 pm

- Takie tam. - machnęła ręką - Odwyk i te sprawy. Czyli to co zwykle - wzruszyla ramionami by pokazac ze to tylko blahostka - Dlaczego kryzys? - zainteresowala sie. Była rządna świeżych plotek. W sumie dawno nie rozmawiałą z Esme. Ostatnio z nikim się nie spotykała na plotki
Powrót do góry Go down
esme
herbatnik
esme


Liczba postów : 44
Registration date : 28/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 8:54 pm

- Muszę znaleźć sobie faceta. - chyba nie musiała wyznawać, że jest napalona jak cholera. A że była wybredna trudno jej było znaleźć nawet kogoś na jedną noc.
- A ty spotykasz się z kimś? - zapytała z czystej ciekawości i zamówiła tym razem tequilę sunrise.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 8:58 pm

- Nie. - powiedziała po chwili zastanowienia. - Chociaz w sumie moglabym byc z edkiem - dodala. Ale nie dodala, ze miałaby nieduane zycie erotyczne z nim i pewnie dlatego zrezygnowala z niego. Upiła łyk cosmo i spojrzała na esme - Zmieniłaś fryzure?;p
Powrót do góry Go down
esme
herbatnik
esme


Liczba postów : 44
Registration date : 28/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:01 pm

- Nie? - odpowiedziała albo może bardziej spytała, nieważne.
- Ostatnio jakoś tu cicho, zero imprez. - machnęła ręką i stwierdziła coś, że ma ochotę na skręta. Chociaż nie powinna.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:04 pm

Mogła powiedzieć o tym Valerii. Ona zawsze ma przy sobie jednego jointa na czarną godzine.
- Stockholm jest jeszcze bardziej nudny i ponury niż zwykle. - westchnęła wbijajac sie w kanape i przygladajac spod zmruzonych powiek jakis orgastyczny taniec jednej z par na parkiecie - Nawet sylwestra bylam zmuszona spedzic w lozku
Powrót do góry Go down
esme
herbatnik
esme


Liczba postów : 44
Registration date : 28/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:09 pm

- mój sylwester, też nie był ciekawy. oglądałam jakiś beznadziejny film z butelką szampana. - również spojrzała na parę na parkiecie, jednak pozostawiła ten widok bez komentarza.

moja wena śpi, znowu.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:13 pm

uu -.-
Otworzyła usta żeby coś dodać ale po chwili je jednak zamknela nie wydajac z siebie zadnego slowa.
- Proszę! Obdarz mnie jakimiś nowymi plotkami. Błagam - jeknela poprawiajac sie w miejscu przez co skorzana kanapa wydala taki smieszny dzwiek
Powrót do góry Go down
esme
herbatnik
esme


Liczba postów : 44
Registration date : 28/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:18 pm

- Myślałam, że to ty mnie obdarzysz! Nie mam pojęcia co dzieje się w mieście. To aż żałosne. - przyznała się do swojej słabości, nawet okazując skruchę. Musiała wiele nadrobić, dopiero tydzień temu wróciła z Paryża.
Powrót do góry Go down
valerie
kremówka
valerie


Liczba postów : 278
Registration date : 25/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:23 pm

- Szczerze mowiac to nie wiem co sie dzieje w miescie. Nie czytam juz wypocin plotkary, ktora chyba zaniemogla, bo ostatnio nic nie dodaje. Telewizji tez nie ogladam. Chyba zamykam sie w sobie - przygryzła kciuk zagladajac w dno pustego kieliszka
Powrót do góry Go down
esme
herbatnik
esme


Liczba postów : 44
Registration date : 28/12/2008

Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:28 pm

- Nie zamykaj się w sobie. Czemu po prostu nie może być tak jak dawniej? Wszystko proste i jasne. Sama zabawa bez ograniczeń? - spytała ze smutkiem w głosie. Jak na swój wiek była jeszcze strasznie niedojrzała. Miała załamaną psychikę. Wyciągnęła z torebki od Valentino paczkę papierosów i zaproponowała v.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gingerbread Empty
PisanieTemat: Re: Gingerbread   Gingerbread Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gingerbread
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Sztokholm :: Nocne zabawy-
Skocz do: