Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ogród botaniczny

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
mistrz
Superpingwin
mistrz


Liczba postów : 55
Registration date : 22/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimeSro Gru 24, 2008 4:10 pm

Powrót do góry Go down
http://stockholmrpg.niceboard.net
Flo
sucharek
Flo


Liczba postów : 18
Registration date : 25/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 11:53 pm

no nie wiem, siedziała na którejś z ławek która na pewno tam była i gapiła się na rośliny . Właściwie nie wiem jaki w tym sens ale miała zły humor w sumie, bo jej tata sprzedał kota!
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimeCzw Gru 25, 2008 11:55 pm

To bardzo ważna sprawa, więc się nie dziwię iż nie dopisywał jej humor. Delice usiadła obok Flo z przewodnikiem w ręce. W sumie to nie miała ochoty czytać o tych wszystkich gatunkach roślin, bo nawet nie była w stanie zapamiętać nazw wielu z nich. jednak czasem trzeba się dokształcać.
Powrót do góry Go down
Flo
sucharek
Flo


Liczba postów : 18
Registration date : 25/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimePią Gru 26, 2008 12:16 am

spojrzała kątem oka na Delice a potem na jej przewodnik.-będziesz się tego wszystkiego uczyć? -zapytała chowając do kieszeni breloczek którym się przed chwilą bawiła.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimePią Gru 26, 2008 12:20 am

- Ależ skąd! nie mam najmniejszego zamiaru. po prostu pomyślałam, że skoro już tu przyszłam i skoro wzięłam ten darmowy przewodnik, to chociaż do niego zaglądnę, a może znajdę coś ciekawego- powiedziała kartkując strony owego przewodnika, w którym nie było nic innego jak tylko zdjęcia i opisy poszczególnych roślin znajdujących się w ogrodzie.
Powrót do góry Go down
Flo
sucharek
Flo


Liczba postów : 18
Registration date : 25/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimePią Gru 26, 2008 12:27 am

-na końcu jest test "sprawdź co umiesz" - wiedziała, bo miała to w ręku miliony raz. przeważnie przychodziła tu dlatego że nie miała humoru, a rośliny ją uspokajały. dziwne wiem, ale jednych uspakaja widok rybek a innych roślin i świeże powietrze . -po za tym jestem Flo.-wyciągnęła do niej reke.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimePią Gru 26, 2008 12:31 am

- Delice- odparła po czym uścisnęła jej dłoń, a następnie szybko przekartkowała przewodnik w celu znalezienia wspomnianego testu. - Na co komu test dotyczący roślin?- zdziwiła się, robiąc kółeczko z ust, zamykając książeczkę i mimo wszystko chowając ją do swojej czarnej torby.
Powrót do góry Go down
Flo
sucharek
Flo


Liczba postów : 18
Registration date : 25/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimePią Gru 26, 2008 12:37 am

-może dlatego że przewija się tu dużo dzieci którym pewnie potem robią w szkołach sprawdziany . - spojrzała gdzieś w bok przygladając się rośliną. -albo musieli czymś zająć pustą stronę, na przykład. - już drugi raz dziś poczuła chłód w okolicy stóp.Pewnie się starzeje, a na myśl o pomarszczonej skórze i broń boże zgarbionych plecach robi jej się niedobrze.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimePią Gru 26, 2008 12:41 am

- hm, no tak. ale tych pytań było aż 100. zaczynam się cieszyć, że już dawno skończyłam podstawówkę- odetchnęła głośno wkładając zmarznięte dłonie do kieszeni płaszcza. cóż, zapomniała swoich ulubionych rękawiczek w myszkę miki, które dostała jeszcze na 12 urodziny, ale wydawało się, że one rosły wraz z nią.
Powrót do góry Go down
Flo
sucharek
Flo


Liczba postów : 18
Registration date : 25/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimePią Gru 26, 2008 12:50 am

a może ona była wtedy taka wyrośnięta i nie rosła.:c
-mieszkasz tu od dawna? -zapytała bo była ciekawa kogo poznała, a o rzeczy bardziej 'intymne' nie zapyta przecież. Zapytała czy chce rodzynkę w czekoladzie, iż wyjeła całe opakowani takich.Można by rzec że była od nich uzależniona, kiedyś jako małe dziecko jadała tonę żelków.Pewnie dlatego że Brita też to robiła.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimePią Gru 26, 2008 12:57 am

- będzie jakieś...- zawahała się chwilę. - osiem lat- dodała kalkulując wszystko w głowie. - a za rodzynkę podziękuję. nie lubię ich- odparła. Od dziecka ich nie lubiła. zawsze wydłubywała je z ciasta i odkładała na brzeg talerzyka lub podrzucała ojcu. Nawet jeśli była na eleganckiej kolacji ich nie zjadała tylko sprytnie się ich pozbywała.
Powrót do góry Go down
Flo
sucharek
Flo


Liczba postów : 18
Registration date : 25/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimePią Gru 26, 2008 1:00 am

-a więc sama zjem- wzięła sobie jedną i ostrożnie jadła, bo wiedziała że pewnie bedzie musiała wydłubywac resztki rodzynek bądź czekolady z pomiędzy zebów. -osiem lat to sporo, ja jestem od niedawna. chyba dopiero kilka tygodni. -powiedziała w przybliżeniu bo to co się wtedy stało puściła w niepamięć.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimePią Gru 26, 2008 1:04 am

- A skąd przyjechałaś, jeśli to nie tajemnica?- zapytała przyglądając się rodzynkom, które jadła Flo. doprawdy, w głowie nie mieściło jej się, że można tak lubić rodzynki. dla niej były obrzydliwe, zupełnie niesmaczne, a najśmieszniejsze w tym wszystkim to, że przecież winogrona lubiła w każdej postaci, poza tą suszoną właśnie.
Powrót do góry Go down
Flo
sucharek
Flo


Liczba postów : 18
Registration date : 25/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimePią Gru 26, 2008 1:13 am

-z Paryża. -schowała rodzynki do kieszeni kurtki , jak i również zmarznięte dłonie.- miasta miłości, podobno. - skrzyżowała nogi w kostkach bo wydawało jej się że może bedzie jej cieplej. zgubne myślenie, ale cóż. - wszystko w nim to kłamstwo, nawet wieża Eiffla na zdjęciu jest większa niż w rzeczywistości. - dziwne prawda, większość ludzi kocha Paryż a ona sama własnie jak taki rodzynek nie
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimePią Gru 26, 2008 1:18 am

- Hmm, a dla mnie Paryż to miejsce wprost idealne. jak i cała Francja zresztą- jakby nie było, wychowała się tam, pokochała każdą uliczkę, sklep czy kawiarnię w której była z rodzicami na ulubionych lodach waniliowych. - Będę się już zbierać, bo czuję że zaraz zamarznę. Do zobaczenia- odparła, po czym wstała i odeszła na własnych nogach, gdyż jeszcze nie stała się śniegowym bałwanem z marchewką zamiast nosa. pa ;3
Powrót do góry Go down
Flo
sucharek
Flo


Liczba postów : 18
Registration date : 25/12/2008

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitimePią Gru 26, 2008 1:23 am

pomachała za nią jeszcze i po chwili również wstała .poszła chyba do domu, nie wiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ogród botaniczny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Sztokholm :: Zielono nam-
Skocz do: