Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 gabinet doktora alfonsa!

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
cathy
sucharek
cathy


Liczba postów : 26
Registration date : 28/12/2008

gabinet doktora alfonsa! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: gabinet doktora alfonsa!   gabinet doktora alfonsa! - Page 2 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 5:18 pm

-to dobrze, próbowałam się dodzwonić do szpitala, ale mają tam jakąś awarię, trochę potrwa zanim cię tam przeniosą - pomyślała, że ma potwornego pecha. musiał zostać postrzelony akurat podczas awarii. xD
Powrót do góry Go down
andrew
sucharek
andrew


Liczba postów : 26
Registration date : 28/12/2008

gabinet doktora alfonsa! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: gabinet doktora alfonsa!   gabinet doktora alfonsa! - Page 2 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 5:22 pm

- Zawsze mam pecha. - powiedział zrezygnowany, gdy usłyszał o awarii. - Nie mam już dla kogo żyć [xd]. - no miał jeszcze kota, ale chodziło mu o istotę ludzką. - Nie mogę zostać w tym gabinecie, oszaleję.
Powrót do góry Go down
cathy
sucharek
cathy


Liczba postów : 26
Registration date : 28/12/2008

gabinet doktora alfonsa! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: gabinet doktora alfonsa!   gabinet doktora alfonsa! - Page 2 Icon_minitimeSro Gru 31, 2008 5:25 pm

-dasz radę. to znaczy musisz, nie masz innego wyjścia - spojrzała na niego trochę smutno, albo przepraszająco. nie wiem konkretnie jak. rozejrzała się po pomieszczeniu i doszła do wniosku, że wygląda jak żywcem wyciągnięte z planu jakiegoś horroru o psychicznym doktorze. aż tak bardzo nie mijała się z prawdą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





gabinet doktora alfonsa! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: gabinet doktora alfonsa!   gabinet doktora alfonsa! - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
gabinet doktora alfonsa!
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Postacie :: Domy i apartamenty-
Skocz do: