Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 całodobowy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 4:59 pm

siedziała przed sklepem z różową gumą do żucia w ręce, którą przed chwilą kupiła.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:02 pm

a on przylazł po pierniki, bo nigdzie nie mógł ich znaleźć. i wychodził już, ze swoją zdobyczą.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:05 pm

brawo dla niego, że wreszcie mu się udało je kupić! xd. - cześć, tove!- zamachała do niego lewą ręką, bo prawą trzymała listek gumy dopiero co odwiniętej z papierka.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:11 pm

-cześć, del!-zamachał, napisałam że pachniał, paczką pierniczków i pocałował ją w lewy policzek-śledzisz mnie? mam się bać? czy ja śledzę ciebie?-przycupnął, xd, obok niej, szczerząc się.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:16 pm

- nie mam pojęcia kto kogo śledzi. ale ja chyba byłam tutaj wcześniej, więc wychodzi na to, że to jednak ty- stwierdziła marszcząc nos, zastanawiając się jednak czy to czasem nie ona śledzi jego, bo widziała go jak wchodził do sklepu, więc postanowiła na niego zaczekać xd. w każdym razie nie powiedziała mu tego, bo wtedy chyba mógłby się zaczynać jej bać.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:22 pm

-ale nie-pokiwał głową, udając szerloka, albo innego ważniaka-nie widziałem cię, kiedy tutaj przychodziłem, więc teoretycznie cię tutaj nie było. czyli jednak ty mnie, skoro przyszłaś tutaj teoretycznie po mnie-whoo, ale się rozgadał. przestał szybko, zapychając się pierniczkiem i wyciągając paczkę w jej stronę.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:26 pm

- byłam, nie kłam!- odparła śmiejąc się i wyciągając pierniczka z paczki, który nie był takim fajnym pierniczkiem ja te, które ona kupuje! bo nie miał żadnego miłego kształtu xd. pomyślała, że pewnie oślepł od noszenia tych swoich okularów, może były jakieś szkodliwe.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:30 pm

-już nigdy-zaśmiał się aż. widział, że pierniczki są brzydkie, ale miał ochotę na pierniczki, więc cóż poradzić. szukał wszędzie, nigdzie nie znalazł. adresu do super sklepiku na rogu ze wspaniałymi pierniczkami nie pamiętał i nie chciał też znów zrzędzić del.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:34 pm

okej, nieważne że były brzydkie, ważne, że w ogóle były. pierniczek to pierniczek, kształt nie ma aż takiego znaczenia xd.
- jesteś prawdziwym pożeraczem pierniczków- stwierdziła widząc jak tove się nimi zajada. ona w tym czasie zajęła sie swoją gumą do żucia, któej na razie mu nie zaproponowała, bo pierniczki i guma to złe połączenie.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:38 pm

i tak go zjedzą i nie ożyje więcej xd.
-trochę tak, ale wolę pączki czy coś-był słodyczojadem ogólnie, nie oszukujmy się. daj tovemu coś słodkiego, odda ci buzi xd. nieno. zostało mu kilka pierniczków, które, razem z paczuszką, wepchnął do kieszeni-co tam masz?
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:43 pm

- gumę do żucia. chcesz?- zapytała wyciągając różową paczuszkę słodkich, truskawkowych gum w jego kierunku. nie lubiła innych gum niż te, a na miętowe była uczulona jak już kiedyś wspominałam.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:51 pm

-ofuj, to znaczy przepraszam, nie-był dobrze wychowany, okazał skruchę-nienawidze tych różowych-wzdrygnął się prawie, ale opanował, mówiłam że dobrze wychowany. jak był mały, to wpychali mu różowe gumy, no były, i do tej pory ich nie lubi.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 9:55 pm

- nie lubisz ich?- zdziwiła się cofając więc rękę i chowając gumy do kieszeni płaszcza. - one są naprawdę dobre, nie znasz się- powiedziała uśmiechając i oglądając czubki swoich butów.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 10:00 pm

-mama mnie nimi katowała, wolę miętowe-od gum woli palenie papierosów. i nawet wyjął swoją paczkę w zestawie z zapalniczką.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 10:04 pm

- mięta jest zła, więc wszystko co miętowe też- powiedziała przypominając sobie to jej łzawienie oczu i kichanie kiedy tylko poczuła miętę. zerknęła na jego paczkę papierosów i sama nabrała ochoty na palenie, ale przecież rzuca, więc niech nawet tove nie waży sie jej proponować papieroska i zapomni na chwilę o swoim dobrym wychowaniu xdd.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 10:07 pm

nie ma rady na tovka xd-wszystko co ma smak tego różowego czegoś jest złe, chcesz?-zawsze może mu odmówić. wyciągnął papieroski do niej i czekał.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 10:11 pm

- miałeś mi nie proponować!- powiedziała chichrając się i zasłaniając oczy dłonią, żeby nie patrzyć na papierosy. nie miała silnej woli, wręcz przeciwnie więc jak niby miałaby mu odmówić xd. to nie było takie łatwe. czekała więc, aż tove sam zapali i schowa paczkę.
Powrót do góry Go down
tove
beza
tove


Liczba postów : 106
Registration date : 26/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 10:16 pm

-nigdy więcej-zaśmiał się znów, wyjął papierosa, zapalił i palił, to chyba normalne-dlaczego mam ci nie proponować? przecież paliłaś-przynajmniej z tego co pamiętał.
Powrót do góry Go down
delice
Superpingwin
delice


Liczba postów : 133
Registration date : 24/12/2008

całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 10:19 pm

- rzucam. od pół roku- powiedziała uśmiechając się kącikowo, bo coś to rzucanie jej nie wychodziło, ale to pewnie przez tak dobrze wychowanych ludzi jak tove, którzy jej proponowali, a ona nie potrafiła odmówić xd.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





całodobowy Empty
PisanieTemat: Re: całodobowy   całodobowy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
całodobowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Sztokholm :: Zakupowe szaleństwo-
Skocz do: