Witaj w Sztokholmie, kotku!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w Sztokholmie, kotku!


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 cathy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
cathy
sucharek
cathy


Liczba postów : 26
Registration date : 28/12/2008

cathy Empty
PisanieTemat: cathy   cathy Icon_minitimePon Gru 29, 2008 12:27 am

i psa, louisa.
Powrót do góry Go down
fred
sucharek
fred


Liczba postów : 16
Registration date : 25/12/2008

cathy Empty
PisanieTemat: Re: cathy   cathy Icon_minitimeSob Sty 24, 2009 9:36 pm

i chwilowo freda, który się właśnie obudził czy też przebudził. wciąż nieprzytomny i nie do końca ogarniający, uniósł się na łokciach, rozglądając się dookoła. jasne światło przebijające się przez lniane zasłony niezwykle drażniło go w oczy. miał kaca i to okropnego, nie pamiętał co się z nim działo po 2:34 i nie miał zielonego pojęcia, gdzie się znajduje. spojrzał na bliżej mu nieznane plecy, z pieprzykiem przy łopatce <3, a następnie na zdechłą prezerwatywę, leżącą na industrialach powszechnie zwanych, taki rodzaj parkietodesek, a kondoma nie dziabał żaden gołąb niestety. pogładził się po sterczących włosach i ostrożnie uniósł się wyżej na dłoniach, próbując zweryfikować jego nocną miłość.
Powrót do góry Go down
cathy
sucharek
cathy


Liczba postów : 26
Registration date : 28/12/2008

cathy Empty
PisanieTemat: Re: cathy   cathy Icon_minitimeSob Sty 24, 2009 9:40 pm

hm, też mam pieprzyka przy łopatce. ojej?
cathy poruszyła się jakby poczuła na sobie jego spojrzenie, jednak nie było ono na tyle silne, żeby ją wybudzić. mogę ci powiedzieć iż śniła o spacerze wzdłuż wybrzeża na long island wraz z fredem, który nie wiadomo kiedy stał się dla niej kimś w rodzaju przyjaciela z przywilejami. a może zawsze kochali się po przyjemnym spacerze w parku? czy wcale nie byli w parku? zbyt duży natłok myśli, wyrwał ją ze snu. otworzyła oczy, mrużąc je teraz niezadowolona i wymamrotała coś pod nosem, odrzucając rękę na bok. zatrzymała się na torsie freda, przez co cathy odwróciła się w jego stronę.
-o! - tak jest, kochamy inteligentne i głębokie wypowiedzi.
Powrót do góry Go down
fred
sucharek
fred


Liczba postów : 16
Registration date : 25/12/2008

cathy Empty
PisanieTemat: Re: cathy   cathy Icon_minitimeSob Sty 24, 2009 9:49 pm

trochę trochę się zdzwił, widząc, że to cathy, a nie sara dżesika parker, ale hu kers. patrzył, przez chwilę, zdziwionym wzrokiem na niezwykle zwinną cathy (trochę sobie przypomniał z nocnych eskapad w prześcieradle), rozdziawił chyba nawet spierzchnięte usta, dmuchnął jej w kark, bo leżała pobiegm przecież, albo i nie, nieważne.
- ale mam, kurwa, kaca. - stwierdził, wisząc nad nią trochę plus mając jej drobną dłoń na jego torsie. na SWOIM torsie, wchodząc dokładniej w postać. i fredzia.
na razie nie miał żadnych problemów z tym, że się przespali, po raz kolejny. i nie jest powiedziane, że będzie miał wyrzuty.
Powrót do góry Go down
cathy
sucharek
cathy


Liczba postów : 26
Registration date : 28/12/2008

cathy Empty
PisanieTemat: Re: cathy   cathy Icon_minitimeSob Sty 24, 2009 9:53 pm

-mówiłam ci, żebyś sobie odpuścił absynt, ale jak zwykle chciałeś być fajny - przewróciła oczami, jednak chwilę później, uśmiechała się do niego szeroko. wyciągnęła ów rękę, która wcześniej wylądowała na jego torsie i przeciągnęła nią po drapiącym policzku freda - podnieca mnie twój zarost, wiesz? - zapytała, nie wiem czy po raz pierwszy.
Powrót do góry Go down
fred
sucharek
fred


Liczba postów : 16
Registration date : 25/12/2008

cathy Empty
PisanieTemat: Re: cathy   cathy Icon_minitimeSob Sty 24, 2009 10:05 pm

- absynt śmierdzi. - stwierdził, bo też uważam, że śmierdzi i wali ziółkami cioci krystyny. - zasadniczo toooooo. - zawiesił się, ale na szczęście kontynuował w miarę szybko. - chyba cały cię podniecam mała. - dodał, ale się nie wyszczerzył, kac zabójca mu na to nie pozwalał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





cathy Empty
PisanieTemat: Re: cathy   cathy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
cathy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» cathy
» cathy erichsen

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Sztokholmie, kotku! :: Postacie :: Domy i apartamenty-
Skocz do: